Ne düşünsem gerçek oluyor

Eskilerdenn

Hectopat
Son zamanlarda ne düşünsem gerçek oluyor veya aklımdan gerçirdiklerimi başkaları görebiliyor veya okuyabiliyor sanki. Mesela ben bir kızdan hoşlansam o kız bunu rüyasında görüp bana söylüyor, birisi hakkında bir şey düşünsem bu onu bir şekilde hissediyor gibi ve buna benzer olaylar çok olmaya başladı ve kötü sonuç veren olaylar da oluyor. Bunun bir açıklaması var mı artık insanlar anlayabilecek diye rahat rahat bir şeyler düşünemiyorum bile.

Son zamanlarda ne düşünsem gerçek oluyor veya aklımdan gerçirdiklerimi başkaları görebiliyor veya okuyabiliyor sanki. Mesela ben bir kızdan hoşlansam o kız bunu rüyasında görüp bana söylüyor, birisi hakkında bir şey düşünsem bu onu bir şekilde hissediyor gibi ve buna benzer olaylar çok olmaya başladı ve kötü sonuç veren olaylar da oluyor. Bunun bir açıklaması var mı artık insanlar anlayabilecek diye rahat rahat bir şeyler düşünemiyorum bile.
O zaman yarından itibaren o kızın 2 gün aralıksız uyanık kalacağını düşün. Gerçek olursa çok farklı şeyler yapabilirsin.

Demek ki düşündüklerini dışarıya çok belli ediyorsun bu sayede olayları adeta kendine yönlendiriyorsun. Jest ve Mimiklerini daha kusursuz kullanmayı dene.

İnsanlar anlayacak diye düşünmeyi bırakmak adeta onları soylu görmek gibi olur. Alakası yok. Düşündüğünü bilseler bile düşünmek sana özgü. İstediğini hayal et, düşün. Kimsenin laf etmeye hakkı yok. Onların da düşüncesi karşıya yansısaydı toplum içine çıkamazlardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı