Ne oldu bu GTA San Andreas HD?

Daha fazla  
Enis Kirazoğlu, Xbox'a çıktıgını iddia edip 8 dakikalık gameplay videosunu yayınlamıştı. Hatta PC'ye çıkacagını söylemişti. Ne oldu bu GTA san HD'ye?
Hatta Xbox'ta da oldugunu düşünmüyorum. Hiçbir yerde satılık CD-DVD vs. göremedim. Gerçekten Xbox'ta var mı?

1620850092156.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer NVIDIA ekran kartınız varsa sürücüden PC'deki sürümüne ambient occlusion yaparak aynı grafikleri elde edebilirsiniz.

Enis Kirazoğlu, Xbox'a çıktıgını iddia edip 8 dakikalık gameplay videosunu yayınlamıştı. Hatta PC'ye çıkacagını söylemişti. Ne oldu bu GTA san HD'ye?
Hatta Xbox'ta da oldugunu düşünmüyorum. Hiçbir yerde satılık CD-DVD vs. göremedim. Gerçekten Xbox'ta var mı?

Eki Görüntüle 1020599

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam PS3, Xbox 360 ve mobil sürümü HD olarak çıktı.

Oyunun sorunlarını PC Gaming Wiki ile çözüp, daha sonra Re-Shade ile efekt atabilirsiniz. Büyük ihtimalle bu konsol için renk ayarı yapılmış versiyonu. HD dediği ise 1080P uygun hale getirilmiş versiyonu yani grafiksel olarak büyük bir gelişme yok.

Arkadaşın attığı videoda Re-Shade ile atabileceğin Ambient occulision, Vignette, Lens flares ya da Bloom gibi efektler var. Yansıma efektlerini de Re-Shade ile atabilirsiniz.

Son düzenleme:
Oyun Xbox 360 ve Play Station 3 ve Mobil için hd grafikler ve yenilenmiş ikonlara sahip bir şekilde çıktı yani bu oyun Gta San Andreas'in remastered versiyonudur ama öbür taraftan bakarsak oyun hatalarla ve buglarla dolu.

Cevap mobil için, ps3 için, xbox360 için, ve pc için hd versiyonu çıktı. Korsan link vermek yasak olduğu için buraya atmıyorum ama "GTA San Andreas Remastered PC" şeklinde google de arayarak rahatça bulabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı