Ne sıklıkla mastürbasyon yapılmalı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yaw nerede yazım hatası yapmışım? Kendi kusurunu bana yükleme sen mesajımı doğru dürüst okumamışsın.

Bak ne demişim burada, partnerine elinle veya ağzınla yapabilirsin demişim. PARTNERİNE. Bu mesajın neresinde yazım hatası var bul bana göster. Partner ne demek bilmiyorsun herhalde.
En iyi çözüm sexy silikon kadın alsın bitti.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Konuyu başka yere çeken arkadaşları uyaran moderatörler.

Yaw nerede yazım hatası yapmışım? Kendi kusurunu bana yükleme sen mesajımı doğru dürüst okumamışsın.

Bak ne demişim burada, partnerine elinle veya ağzınla yapabilirsin demişim. partnerine. bu mesajın neresinde yazım hatası var bul bana göster. Partner ne demek bilmiyorsun herhalde.

Hocam, bakın ağzımdan kötü bir laf çıkacak; deli etmeyin beni. Bir şey dedik diye bizi cahil çıkardınız. Gören de sizi * yıldızı zannedecek, önünüze gelenle sevişiyorsunuz sanki. Yapıyorsanız bir şey demem tabii.

Ne gerek var silikona? Kız arkadaşla sevişmek çok da zor olmasa gerek. Silikona para bayılacak kadar yalnız olmak güzel değil.
Hocam bakın ağzımdan kötü bir laf çıkacak deli etmeyin beni. Birşey dedik diye bizi cahil çıkardınız. Görende sizi * yıldızı zannedecek önünüze gelenle sevişiyorsunuz sanki. Yapıyorsanız bir şey demem tabii.
Arkadaşlar! Arkadaşlar! Sakin olun.

Hocam bakın ağzımdan kötü bir laf çıkacak deli etmeyin beni. Birşey dedik diye bizi cahil çıkardınız. Görende sizi * yıldızı zannedecek önünüze gelenle sevişiyorsunuz sanki. Yapıyorsanız bir şey demem tabii.
Sana ne benim hangi kadınla seviştiğimden? Ben önüme gelen kadınla sevişiyorum mu dedim? Gelip doğru dürüst okumadan "yazım yanlışı yapmışsın" diyerek benim asabımı bozma. Doğru dürüst oku sonra cevap var mesajlara. Bilmediğin konuya da mesaj yazmana gerek yok.

Kız arkadaş yapmak kolay değil. Silikon kadın almak daha iyi gibi.

Arkadaş hayatında birkere kız arkadaş yapıp yatağa atmış burada yılların tecrübesini yapmış gibi konuşuyor işte. Her önüne gelen sizin yaptığınız gibi yapamıyor işte. Arkadaşa verdiğiniz cevap akşam akşam güldürdü. Teşekkür ederim yine de. Konuyu uzatmaya gerek yok. Uyarı yemeyelim.

Arkadaş hayatında birkere kız arkadaş yapıp yatağa atmış burada yılların tecrübesini yapmış gibi konuşuyor işte.
Instagram ver sana 5 farklı eski sevgilimle foto göstereyim. Buradan atar gider yapmak kolay. Ver Instagram, fotoları göstereyim sonra SS alıp bu konuya atalım, herkes görsün kimin bir kere yaptığını.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı