Ne tür Minecraft videosu çekmeliyim?

Noodleyiyenkel

Centipat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar Minecraft videosu ne tür çekmeliyim? Shorts demeyin gram anladığım yok editten. Çekip hiç edit ile uğraşmadan direk atacağım YouTube'a. Kaç dk çekmeliyim videoları? Online mi oynayacağım Survival offline mi? Sunucu sürümü kaç olmalı? Survival sunucuları nereden bulabilirim? Video başlıkları içeriği nasıl olmalı? Webcam açmazsam olur mu? Webcam arızalı da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Edit yapmazsan kimse izlemez sıkılır. Ne kadar emek, o kadar ekmek. Edit yapmak istemiyorsan yayın açabilirsin.

Editsiz sen bile izleyemezsin. En az olarak hızlandırma, boş yerleri kesme, ekrana yazı koyma gibi şeyleri yapman gerekir. Yoksa dediğim gibi sen bile izlemezsin kendi videonu.

Arkadaşlar Minecraft videosu ne tür çekmeliyim? Shorts demeyin gram anladığım yok editten. Çekip hiç edit ile uğraşmadan direk atacağım YouTube'a. Kaç dk çekmeliyim videoları? Online mi oynayacağım Survival offline mi? Sunucu sürümü kaç olmalı? Survival sunucuları nereden bulabilirim? Video başlıkları içeriği nasıl olmalı? Webcam açmazsam olur mu? Webcam arızalı da.

Hocam shorts değil editsiz kanalın büyüyemez kimse izlemez.

Edit yapmazsan kimse izlemez sıkılır. Ne kadar emek, o kadar ekmek. Edit yapmak istemiyorsan yayın açabilirsin.
Edit yapmadan çeken kanallar var da. Project zomboid çekiyorlar. Hades çekiyorlar. Ben edit den gram anlamıyorum. Edit yapmaya üşengeçim. Edit yaparak insanları güldürebileceğimi sanmıyorum. Editsiz sohbetimle insanları güldürürüm.

Geri
Yukarı