Ne Tür Oyunlar Oynadığınızı Tahmin Edebilirim

Artorias74

Kilopat
Makaleler
11
Arkadaşlar bana sadece nasıl biri olduğunuzu ve nelerden hoşlandığınızı söyleyin ve ben de ne tür oyuınlar oynadığınızı tahmin etmeye çalışacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teknoloji ve bilimle ilgilenen , yüzmeyi seven biriyim. İyi bir ruh halim var, kızdım mı cidden kızarım ama genelde sakinimdir. Daha spesifik sorarsan daha iyi cevap veririm. Hodri meydan, ben hangi oyunları seviyorum?

Ben de teknoloji ve bilimle ilgileniyorum, ben de zor ama çok sinirleniyorum. Sadece yüzmeyi sevmem. Şuan müzik zevklerimiz aynı oluyor neredeyse. :)

Bisiklete binmeyi seven, kahve aşığı, doğa ve hayvan sever, araştırmacı, hemen sinirlenip hemen sönen, ruh haline göre müzik dinleyen biriyim. Hadi bul bakalım!

Civilization, Age of Empires, World Conqueror tarzı strateji oyunlarını severim.. Ben nasıl biriyim hadi onu bul.. :p :D

Sen stratejik, mantıklı düşünen akıllı birisisin.

Bisiklete binmeyi seven, kahve aşığı, doğa ve hayvan sever, araştırmacı, hemen sinirlenip hemen sönen, ruh haline göre müzik dinleyen biriyim. Hadi bul bakalım!
MMO Oyunları mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı