Ne Tür Oyunlar Oynadığınızı Tahmin Edebilirim

@Nazım Paşa FPS ve açık dünya oyunlarını çok seviyorsun.. Hatta kişilik özelliklerinden yola çıkarak en sevdiğin oyun bence Far Cry serisi.. Doğru mu? ;)

Genelde FPS ve açık dünya severim. Bu nedenle en sevdiğim seri Far Cry zaten.
Çaktırma.. :D

Savaş filmlerini çok seven, 2.Dünya Savaşı ile ilgili bilgileri merak eden, savaş teknolojilerini araştıran, ve Adolf Hitler'in Kavgam kitabını okuyacak olan biriyim. Oynadığım seri hangisi?

Asiyim, haksizlik karsisinda susamam ve biraz korkak biriyim. Kahve ve Bira'yi gurmelik seviyesinde profesyonelce tanirim; bakin bu konuda hic mütevazi degilim söz konusu kahve ve bira ise üstüme tanimam. Diger bazi özel seylere gelecek olursak ailesine, esine ve cocuklarina cok bagli, tatil yapmayi ve aksiyon sporlarini seven biriyim.

Haydi bakalim hangi tarz oyunlari seviyormusum söyle bana. :)

Peki burada yalan söylemediğimizi de tahmin edebiliyor musun?

Teknolojiyi ve fizik bilimini seven biriyim. Pek kızmayan, tanıdığım insanlarla arası çok iyi olan biriyim. Arkadaşlarım zeki olduğumu düşünürler. (Her ne kadar ben öyle düşünmesem de.)
Bil bakalım ne tür bilgisayar oyunları oynarım ben?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı