Ne üretilmeli?

22teknoloji

Hectopat
Mesela ekran kartı ile coin kazıyoruz, ekran kartı ve elektriği kullanarak coin üretiyoruz diyebiliriz. ( Tam anlamıyla olmasa da )
3D yazıcı kullanarak herhangi bir eşya üretebiliriz, yazıcı ve ham maddeyi kullanarak herhangi bir eşya üretiyoruz.
Her ikisinin de maddi bir karşılığı var.
Bu tarz basit üretim yapılabilecek alanlar var mı?
Aklına gelen yazabilir.

Mesela ekran kartı eksikliği yüzünden istediklerini yapamayan insanlara af sığınarak mining yapmayı bırakabiliriz :) 👍

Mesela ekran kartı ile coin kazıyoruz, ekran kartı ve elektriği kullanarak coin üretiyoruz diyebiliriz. ( Tam anlamıyla olmasa da )
3D yazıcı kullanarak herhangi bir eşya üretebiliriz, yazıcı ve ham maddeyi kullanarak herhangi bir eşya üretiyoruz.
Aklına gelen yazabilir.
Universite odevlerini bulup yaparak internetten kar payi koyup satabilirsin. Guzel satilir ogrencilere. Daha cok elektrik-elektronik icin.

Aklına gelen yazabilir.
Şuan pek aklıma gelmedi ama tasarım konusunda bir şeyler yapılabilir. Mesela isteğe göre logo tasarımı gibi.
Mesela ekran kartı eksikliği yüzünden istediklerini yapamayan insanlara af sığınarak mining yapmayı bırakabiliriz :) 👍
Ya bir insanın parasını vererek aldığı şeyle mining yapması niye insanlara bu kadar batıyor ki? Sanki kıtlığın tek sebebi buymuş gibi konuyla alakasız yorum yapıyorsunuz.

Şu an pek aklıma gelmedi ama tasarım konusunda bir şeyler yapılabilir. Mesela isteğe göre logo tasarımı gibi.

Ya bir insanın parasını vererek aldığı şeyle mining yapması niye insanlara bu kadar batıyor ki? Sanki kıtlığın tek sebebi buymuş gibi konuyla alakasız yorum yapıyorsunuz.

Lego tasarımını piyasada çok kişi yapıyor gibi bu yüzden bana göre değil ama merak edip araştıran arkadaşlar için iyi bir fikir.

Sweat'e bas bir tane Berserk görseli, sat 150 TL'den.
Berserk_8662.jpeg

Geri
Yukarı