Ne zaman Amerika bizi gerçekten kıskanır?

Amerika'ya ilk yabancı antlaşmayı imzalatan ve ilk vergiye bağlayan toplum biziz eninde sonunda kendi özümüze dönebileceğimizi düşünüyorum.
İşi gücü Twitter'dan hükümete sövmek, PS5'i yok diye kuduran, Amerika-İngiliz vatandaşı olma hayali kuran, ondan sonra da profilinde "sağ ol Atam, sayende özgürlüğümüzü kazanmış Türkleriz" tarzında yazılar yazan gençlik yetişirken dediğiniz şey; imkansız.

Evet haklısın.
Fitneci partilerle kaynıyor etraf.

Geçen bir amca çok doğru söyledi, bak amca diyorum normalde bunlar akplidir. Bana dedi ki "yiğenim bunlar kan sömürücü. Geçen aylar imamoğlu kanal yapılırsa deprem olur dediğinde herkes haklı buldu araştırmacılar sesini çıkarmadı, akpli kanal olursa salya biter dediğinde herkes kızdı, cahil olduklarını düşündü. Halbuki de 2'si de yalancı, ama chp gençleri kullanmasını iyi bildi." dediğinde anladım ki artık bize yeni bir kan lazım.

Milletimiz fırsatçılık değil de milletçilik duygusunu taşımaya başladığı zaman kıskanırlar herhalde. Gerek siyasi büyüklerimiz, gerek esnaflarımız her türlü fırsatı kendi çıkarına kullanmak için resmen avcı gibi bekliyorlar. Normal bir zamanda 10 gün araç kiralamanın bana 1800 liraya mal olacağı bir dönemde sırf "bayram kirası" yapacağım için 3250 lira istenen arabalar var şu an :)

İşi gücü Twitter'dan hükümete sövmek, PS5'i yok diye kuduran, Amerika-İngiliz vatandaşı olma hayali kuran, ondan sonra da profilinde "sağ ol atam, sayende özgürlüğümüzü kazanmış türkleriz" tarzında yazılar yazan gençlik yetişirken dediğiniz şey; imkansız.

Kesinlikle haklısınız ama öyle olmayanlarda var.

İşi gücü Twitter'dan hükümete sövmek, PS5'i yok diye kuduran, Amerika-İngiliz vatandaşı olma hayali kuran, ondan sonra da profilinde "sağ ol atam, sayende özgürlüğümüzü kazanmış türkleriz" tarzında yazılar yazan gençlik yetişirken dediğiniz şey; imkansız.

Ve bu Türkiye olduğu surece devam edecek ekonomi hep geriliyor yerinde saysa daha iyi.

Geri
Yukarı