Necron Lord'un mesajı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayatımda bu kadar kötü sıvama görmedim. 🤣 Demek dayısına anana o gece 2 bin TL verdim, ona sor diyormuş da "yanlışlıkla" Steam grubuna atmış! 🤣

Ben olsam süresiz cezayı da kaldırmam. 5 yıl önce bana forumda kız kardeşlerim üzerinden küfreden birine yaptığım gibi gerçekte de bir yerde kıstırıp kaburgalarını ve suratını dağıtırdım. Hem haksız olup hem de millete anasıyla küfretmenin tolerans gösterilecek bir tarafı yok.

O üye şimdi hangi hesapla forumda takılıyor bilmiyorum da çok merak ediyorum yıllardır. :D
Ohh, okurken rahatladım. Keşke bir kere de ben vursaydım demeden edemiyorum. @SideWinder eğer uygunsuz ise cezamı çekerim hocam ama sanmıyorum.
Böyle tipler, sanalda ana bacı, reelde abi yapma acı.

Berkehan Çepni vakasındaki gibi mi?
O konu neymiş öyle ya koskoca 7 sene geçmiş yeni görüyorum.

Cidden komik.
Bir hata yaptın bari kendini daha da batırma, sus ve yavaşça git işte ne uğraşıyorsun.

Ayrıca kendisi cezasını Steam'den değil bizzat buradan yedi.
Ne oldu buraya da mı yanlışlıkla yazı? Aslında amcasına atacağı mesajı da buraya mı kopyalamış?

Sosyali böyle arındırmak iyi oluyor arada sırada.

Ben inanmıyorum. Bir kere yanlış yazdıysa anında yanlış yazdığını yazabilirdi Steam'den. Hiçbir insan yanlış bir mesaj attıktan sonra beklemez...

İkincisi, buraya geldiğinde de aynı tavrı devam ettiriyordu. Steam'i falan boş verelim, kendisini ele veren ve öne çıkaran şu ifadeleri oldu:

Eki Görüntüle 752494

Eki Görüntüle 752496

Şu ifadeler bile bazı şeyleri açıklıyor. "Lan"lı konuşmak ne? Yani bu mesajlardan dolayı zaten uyarı alacaktı ama fark ettik ki Steam olayındakiyle aynı kişiymiş. Şaşırdık mı, tabii ki hayır.

Bundan sonra sürekli rapor gönderimi yaptı, peş peşe 3 çoklu hesap açtı ki birçok çoklu hesabı var zaten, Steam'den de moderatörümüze bile ulaştı. Steam'den moderatörümüze de aynı şeylere demiş zaten.

Süresiz cezasını özrünü kabul edip kaldıracağız, ama diğer cezası devam edecek.

Ayrıca, ilgili Steam yazışmasını da eklemek istiyorum. Hiç de yanlışlıkla yazılmış gibi değil:

Eki Görüntüle 752530
@Necron Lord neden böyle bir şey yaptı ki? Normalde öyle biri değil. Garip geldi bana açıkçası.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı