Neden anime izlenir veya oynanır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok var, anime oyuna dönüşüyor işte.

Mesela Dragon Ball oyunları var misal.
Gameboy oyunlarını bilirim ben Dragon Ball'ın. Onun dışında düşününce anime oyununun güzel olması pek mantıklı gelmedi. Sırf bir anime popüler oldu diye üstünden para kazanmak için yapılan oyundan hayır gelir mi ki? Zaten animenin oyunu çıkarsa şu devirde 3D çıkıyordur, o da çok hoş gözükmez sanki.

Gameboy oyunlarını bilirim ben Dragon Ball'ın. Onun dışında düşününce anime oyununun güzel olması pek mantıklı gelmedi. Sırf bir anime popüler oldu diye üstünden para kazanmak için yapılan oyundan hayır gelir mi ki? Zaten animenin oyunu çıkarsa şu devirde 3D çıkıyordur, o da çok hoş gözükmez sanki.
Zaten çoğu para için yapıyorlar, berbat oluyor. Anime oyunu oynanmaz bence.

Pokemon'a lafım yok, onlar harika.

İlk başta ben de biraz ön yargılıydım, fakat izleyince zevkli olduğunu anladım. Bence hepiniz güzel bir anime izleseniz beğenirsiniz. Animenin her tür insana, her kesime hitap edebilecek birşey olduğunu düşünüyorum.

Dostum Steam İndirimli oyunları bir gez bakıyım?

O oyunların hedef kitlesi Amerika'da belli bir yaşına gelmesine rağmen hala annesiyle yaşayan, izole, ezik, asosyal, bakir, kadınlardan nefret eden kısaca incel weeb'ler. Normal bir insan olup oynayan yok mu? Tabii ki var.

Aynı kitle Patreon'da da benzer oyunları yapanlara para yağdırıyor aynı kadın streamer'lara para yağdıran simp'ler gibi. O oyunların varlığı gayet olağan çünkü bu sektörde güzel para var. Nasıl Fortnite belli bir yaş kitlesini hedefliyor bu da böyle. İsteyen oynar isteyen oynar isteyen oynamaz. Tercih meselesi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı