Neden Anime izliyorsunuz?

Çünkü seni olmak istediğin yerlere götürüp, yeni maceralara yelken açtırıyor. İzlemek istemiyorsanız, izlemeyin.

Bakın profilinizde Zelda var. Aynı mantık. Biz izliyoruz, siz oynuyorsunuz. Neden oynuyorsunuz peki?
İşte cevabı tak diye almak böyle birşey olsa gerek :D

Çizim olması sebebiyle senaryoda bir kısıtlama yapmadan konuyu aktarabilmesi. Neden önyargılı yaklaşıyorsunuz anlamadım? Bir zamanlar önyargılı biri olarak geldiğim noktayı görsem inanamazdım. Bir şans verin derim.
Galiba arkadaşlarımın bana animelerden fesat sahneler izletmesinden dolayı :(

Çizim olması sebebiyle senaryoda bir kısıtlama yapmadan konuyu aktarabilmesi. Neden önyargılı yaklaşıyorsunuz anlamadım? Bir zamanlar önyargılı biri olarak geldiğim noktayı görsem inanamazdım. Bir şans verin derim.
Galiba arkadaşlarımın bana animelerden fesat sahneler izletmesinden dolayı :(

Ecchi bir sahneden bu kadar etkileneceğini sanmıyorum. Boku no pico’ ya mı maruz kaldın acaba :D

Her anime ecchi diye bir kural yok. Oynadığın bilgisayar oyunlarında hiç mi fesat sahnelere rastlamadın.

Çoğunlukla animeleri hikayede geçen fightlar için izliyorum. Tüm versuslar beni kendine çekiyor. Karşılaşmalar hiç bitsin istemiyorum. Bu yüzden filler bölümde fight yoksa izlemem. Animede büyü, doğaüstü güçler, robotlar, mistik konular, mitoloji, gerçeküstü yaratıklar, uzak tarih, bilim kurgu varsa ilgimi daha çok çeker. Eh genelde bu tarzlar üzerine arkadaşlık, dostluk, onur ve haya üzerine kurulu iyi olanın kazandığı, dostluğun arkadaşlığın önemini, birlikten güç doğacanığı gösteren animeler mevcut. Ah Alucard aaaah seni unutamıyorum.

Geri
Yukarı