Neden Apple'ın fanboyluğunu yapıyorlar?

Fazlasıyla. Özellikle günlük kullanımda ekran 120Hz kullanıldığında bile şarjı gün içinde bitiremiyorum. Tabii öyle bir amacım yok ama oyun oynamak için zaman bulamadığım iki gün telefonu şarj etmediğimi biliyorum. Onun dışında ekran tazeleme oranının yüksekliği büyük bir keyif. Arayüzü de oldukça sade, bloatware de yok pek, kasma ya da donma olmuyor.

Hocam ROG Phone 5 Türkiye de var mı? Yok diye biliyorum.

Bence fanboyluk degil. Kaliteli. Bir samsung A71 kullancisi olarak apple haric hic bir telefon almayacam bir daha. Her yonden iyi.
Çocuğun 20 yılda 2 kız arkadaşının olmasının sebebi libidosunun azlığı değil, bildiğin beceriksizliği.
Kiz arkadas derken normal arkadasliktan bahsediyorsan herkesin kiz arkadaslari var. Sevgili olaylarini kastettiysen 20 yilda 2 sevgili daha tutarli. 6 ayda bir sevgili degistiren adam karsi cinsi mutlu edemiyor demektir. Veya karsi taraf mutlu edemiyor olabilir. Her 2 durumda da basiretsizligi gosterir.

Çok stabil, malzeme kalitesi çok iyi ve güncelleme desteği.. bunlar bile yeter şuan Poco F1 kullanıyorum param iPhone 8 almak için çıkmadı diye Poco aldım eğer param olsaydı iPhone 8 alırdım net.

Yeni konular

Geri
Yukarı