Neden arkadaş edinemiyorum?

v1ncent

Hectopat
Artık yalnızlıktan bıktım. Ben de içimi dökebileceğim, tüm dertlerimi anlatabileceğim birini bulmak istiyorum ama olmuyor. Sadece 3 tane sanalda arkadaşım var, onlar da şu aralar yazmayı bıraktı. Bundan 1-2 ay önce bir kız arkadaşım oldu, o da benimle 2 hafta oyuncak gibi oynayıp ayrıldı benden. Üstelik her gün nasılsın diye mesaj atıyor, amacını anlamış değilim cidden. Her neyse, konuyu saptırmayayım. Benim neden hiç arkadaşım yok? Herkese elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum ve oldukça iyi niyetli biriyim fakat hiçbir şekilde olmuyor. Tamam, sadece 1 tane arkadaşım olsun, yeter ki her derdimi paylaşabileyim. Ama o da yok. 🙁 Bana bir akıl verin dostlar. Ne yapacağım bu yalnızlıkla?

Son düzenleyen: Moderatör:
Araya pandemi de girdiği için yalnız kalmanız biraz normal. Şahsen ben pandemi öncesi çok sosyal bir insanken şimdi çevremde hiç kimse yok. Bütün sevdiğim insanlarla artık konuşmuyorum. Yeni çevre edinmeye çalışın. Oyun grupları, sayfalar ya da ilginizi çeken bir başlığın içerisindeki insanlar. Yani iletişim kurabileceğiniz bir topluluk bulmaya çalışın. Gerçek hayatta ya da sanal hiç fark etmez. Zaten girişken biriyseniz çevre tarafından sevilirsiniz. Ya da benim yaptığım gibi buraya ''Arkadaş arıyorum'' başlıklı konu açarak birçok arkadaş edinebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı