Neden artık Windows 8.1'e uygulamalar çıkmıyor?

winesandsmiles

Decapat
Makaleler
1
Yer
Yenişehir/Mersin
Daha fazla  
Yeni çıkan uygulamaların veya oyunların neredeyse hepsi Windows 10'a geliyor. Bunları kullanamayınca da Windows 10'a geçiyorum ama neden Windows 10'a geliyor? Ayrıca neden Windows 10'dan başka yeni Windows sürümü yokken yeni çıkan programlar Windows 10'a geliyor? Artık sinirlerimi bozmaya başladı, Windows 8.1 kullanmayı seviyorum ama yeni çıkan programlar gelmiyor. Bazı uygulamalar da yavaş yavaş kendilerini Windows 8'den çekmeye başladı. O zaman yeni bir işletim sistemi çıkarmaları gerekmez mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef Windows 8/8.1, arayüzü yüzünden birçok kullanıcı tarafından, dolayısıyla da Microsoft tarafından hiç edildi.

Windows 8.1 şu anda Windows 10'dan daha performanslı olmasına rağmen, sistemimden dolayı Windows 10 kullanıyorum. Windows 8.1, Ryzen model bir işlemci algıladığı anda belli güncellemelerden sonra güncellemeleri devre dışı bırakıyor. Ayrıca DirectX 12 desteği de bulunmadığından yeni nesil ekran kartlarıyla kullanmak mantıklı değil.

Yağ gibi akıyordu Windows 8.1, yazık oldu.

Windows 8 için uygulama vb. şeylerin desteği kesildi. Sadece hata düzeltmeleri için güncellemeler var o da 2023'de sona erecek. O zamana kadar belki Windows 10X çıkabilir.

Yeni çıkan uygulamaların veya oyunların neredeyse hepsi Windows 10'a geliyor. Bunları kullanamayınca da Windows 10'a geçiyorum ama neden Windows 10'a geliyor? Ayrıca neden Windows 10'dan başka yeni Windows sürümü yokken yeni çıkan programlar Windows 10'a geliyor? Artık sinirlerimi bozmaya başladı, Windows 8.1 kullanmayı seviyorum ama yeni çıkan programlar gelmiyor. Bazı uygulamalar da yavaş yavaş kendilerini Windows 8'den çekmeye başladı. O zaman yeni bir işletim sistemi çıkarmaları gerekmez mi?

Cevap çok basit Microsoft ne olursa olsun herkesin Windows 10'a geçmesini istiyor Windows 7'yi batırmak için ellerinden gelenleri yaptılar her şeyi yaptılar sıra Windows 8/8.1 de.

Yeni konular

Geri
Yukarı