Neden bilgisayarlarda her oyunu oynayamıyoruz?

İşletim sistemi
Windows 11
Ne bileyim GTX mtx ekran kartı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şaka gibi ya parası olan oynuyor, olamayan anca Zula oynar. Rezilliğe bak, benim PC Valorant kaldırıyor. Başta güzeldi, şu an oynayamıyorum. Sırf pahalı bilgisayarlar alsınlar diye yapmayın şunu. Hani madem kaldırmıyorsa ben önceden nasıl oynuyordum. ETS 2 bile oynayamıyorum eskiden oynadığım oyunu.
Kafamız güzel ama nasıl güzel.

Çok gereksiz bir yakınma olmuş. Ekran kartınız yüksek gereksinimli oyunları kaldıramıyorsa kimsenin suçu değil.
Bilgisayar almamız için yapıyorlar demesine güldüm ben, adamlar sen oyna diye elinden geleni yapıyor aksine.

Hocam oyun sektörü her zaman rekabet içinde onun içinde yeni patch getiyorlar yeni patch demek daha detaylı grafikler eklentiler demektir her yerde rekabet vardır mesela sen gidip şu anda gidip atari oyunu oynar mısın şuanki piyasada ki oyunlar yerine.

Şaka gibi ya parası olan oynuyor, olamayan anca Zula oynar. Rezilliğe bak, benim PC Valorant kaldırıyor. Başta güzeldi, şu an oynayamıyorum. Sırf pahalı bilgisayarlar alsınlar diye yapmayın şunu. Hani madem kaldırmıyorsa ben önceden nasıl oynuyordum. ETS 2 bile oynayamıyorum eskiden oynadığım oyunu.

Şimdi dediğiniz biraz doğru planlı eskitme diye bir şey var ama yapacak bir şey yok parası olmayan oynayamıyor oyun maalesef.

Geri
Yukarı