Neden bu kadar şanssız birisiyim?

Bir kız arkadaş ile Bodrum'a tatile gitmek için plan yaptık. Biletleri aldığımın ertesi günü Türkiye'nin güneyi yanmaya başladı.
Acaba benim şanssızlığım mı? 😐
Dostum inan ki şu anda Türkiye'nin Güneyindeki evi, arsası, hayvanları yanan insanlar arasında en şanslıları sensin. Şu durumda olaya başka türlü bakılamaz. Oradaki insanlar için durum çok kötü.

Dostum inan ki şu anda Türkiye'nin Güneyindeki evi, arsası, hayvanları yanan insanlar arasında en şanslıları sensin. Şu durumda olaya başka türlü bakılamaz. Oradaki insanlar için durum çok kötü.

Muhakkak öyle. Bu gibi olaylarda ateş düştüğü yeri yakmıyor ama.. Ülke hepimizin ülkesi. Herkes aynı şekilde derin üzüntü yaşıyor.

Hocam 40 yaşındaki ablayı mı diyorsunuz :D

Evet. Yani planın iptal olması sorun değil. Keşke ülkemiz zarar görmese de yine girmiyim.
Benim burada demek istediğim hep benimle ilişik şekilde oluyor gibi.. Garip his.

Akılsağlığınıkaybet.jpg
Diyeceğim tek şey bu. 😔

Bir kız arkadaş ile Bodrum'a tatile gitmek için plan yaptık. Biletleri aldığımın ertesi günü Türkiye'nin güneyi yanmaya başladı.
Acaba benim şanssızlığım mı? 😐
Bodrum'da her şey olduğu gibi devam ediyor şanssız olduğunu düşündürecek bir durum yok bence. Tabi insan ister istemez bu güzel vatanın yanmasına üzülüyor ama hayat öyle veya böyle devam ediyor.

Geri
Yukarı