Neden bu kadar Valorant karşıtısınız?

Valorant güncelleme alıyor. Çünkü yeni bir oyun ve geliştirilmesi gereken özellikler, hatalar ve eksikler var. Bir oyun genel olarak bazı açılardan eksik kalır ve zamanla bu eksikleri güncellemeyle tamamlar. Bu da genel olarak yeni çıktığı zamanda olacaktır.

CS:GO geldiğinden beri epey vakit geçti ve birçok harita eklendi, hatalar düzeltildi. Hala daha güncelleme alıyor fakat Valorant kadar çok almasını bekleyemezsiniz.

Gelirsek hile olayına. Kabul ediyorum CS:GO içerisinde birçok hile var ve oyunu berbat edebiliyorlar. Fakat bunun da çözümleri var. Vanguard işini ne kadar iyi yapsa da yanında olmaması gerektiği kadar fazla hata getirmişti. Olabilir fakat hala daha harika değil.

Valorant güncelleme alarak kendisini geliştirecektir. Fakat ilerleyen zamanda ne olacağını bilemeyiz.

Valorant için kötü demiyorum. Gayet güzel bir oyun. Fakat CS:GO bana göre daha güzel geliyor.

Bunlar kendi fikrim. Dediklerim mantıklı bile olmayabilir. İki oyunu da oynadım ve fikirlerimi söyledim.

CS:GO'yu her zaman daha çok sevdim. Fakat dmg maçıma supreme elo gelmesi de ayrı bir olay oyunun elo sistemi bile çok sıkıntılı. Hilelerden olmasa bile "smurf" adı altında oynayanlardan da bıktım.

Valorant güncelleme alıyor. Çünkü yeni bir oyun ve geliştirilmesi gereken özellikler, hatalar ve eksikler var. Bir oyun genel olarak bazı açılardan eksik kalır ve zamanla bu eksikleri güncellemeyle tamamlar. Bu da genel olarak yeni çıktığı zamanda olacaktır.

CS:GO geldiğinden beri epey vakit geçti ve birçok harita eklendi, hatalar düzeltildi. Hala daha güncelleme alıyor fakat Valorant kadar çok almasını bekleyemezsiniz.

Tabii ki her oyun eninde sonunda çok fazla gelişiyor ve daha az güncelleme almaya başlıyor, atacağım videodan da göreceğiniz gibi CS:GO'nun da ilk hali cidden çok kötü, vuruş mekaniği vs. olsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Valorant'ta eninde sonunda CS:GO gibi gelişecek.

Ya tamam, CSGO'nun hile sistemi olabilir, kabul ediyorum ama Valorant bana kitlesi yüzünden kötü geliyor, Vanguard yüzünden değil. Vanguard şimdilik iyi diyebilirim.

İceboxtan bahsediyorsunuz derken siz Valorant'ı beğenmiyorum dediniz okey peki sebebi ne, icebox ile ilgili konu dışı bir şey yazıyorsunuz yanına da map az diyorsunuz, bende yeni bir oyun diyorum 6 map var diyorum enteresan bir kişiliksiniz hocam.

• Wolfteam'ın bile vuruş hissi Valorant'a göre daha iyi.
  • Fortnite'dan biraz grafikleri alalım, CS var CS'den bombayı alalım, başka ne var diğer oyundan yetenekleri alalım, hop yeni bir oyun.
Kusura bakmayın arkadaşlar, bu oyun çıkacağı günden beri söylediğim bir şey var, pazarlaması çok iyi olacaktı ve oldu. Riot Games pazarlama işini çok iyi yapıyor, oyunları bu yüzden tutuyor. Valorant'ı başka bir firma yapmış olsaydı muhtemelen sonu şu an PUBG gibi falan olurdu.

Riot Games istese mükemmel bir oyun sunabilirdi ama uğraşmıyor, kasmıyor adamlar. Adamların işi pazarlama. Grafikleri Apex'e benzer onun gibi yapıp oyun üzerinde biraz daha çalışsalardı gerçekten çok güzel bir şey ortaya çıkardı.

Oyunun yükselmesini bekliyordum fakat biraz fazla ve uzun sürdü, muhtemelen bu hitin kırılması artık zor çünkü Valve bir şey yapmıyor. Onun bir şey yapmaması ve Riot'un sürekli gazı alarak hiti üzerine çekmesi olayı açıklıyor.

İnsanlar hep birbirlerine bakarak gelişmiştir. İnsan hiçbirşeylerden örnek almadan oyun yapamazki. Silah isteme, Vanguard, oyuncu desteği, ceza türleri, skinler, haritaları hiç saymadan laf atmışsınız. Evet vuruş hissi kötü Fortnite'den grafik alalım deyip Apex'e benzer grafikler demenizde çok hoştu. Ve oyunlardan kopya çekmek derken mafiadada görev var, GTA serisinden kopya çekilmiş sizin dediklerinize göre. Dunyanın ilk oyunu vardı o olmasa bu oyunlarda olmazdı. Demek ki ondan kopya çekilmişte yeni oyunlar yapılmış. Az mantıklı düşünün.

Yeni konular

Geri
Yukarı