Neden bu kadar Valorant karşıtısınız?

Yalan yok CS:GO'nun sadece botlarla oynamaya izin vermesini seviyorum nefret ederim yoksa, Valorant ise beğenmiyorum sadece, türü bana uygun değil. CS:GO'yu da sadece botları için oynuyordum dediğim gibi.

Bütün oyunlarda var zaten bu kitle, şaşırtan bir şey yok.
CS:GO'da böyle bir şeyi hiç görmedim.
Valorant'ta aylar sonra girdiğim ilk maçtı bu. Bir de ne göreyim? Aralarında skin tartışması yapıyorlar, skini olmayan başka bir oyuncuyu fakir diye ezikliyorlar. Uzun süredir böyle nefret etmemiştim Türk oyuncu topluluğundan ya :D

İmzanız okunmuyor sınırlama var yazıyor.

Hocam şu anda düzelmesi lazım (ayarlarda imza ile ilgili bir ayar göremedim.)
O zaman kusuruma bakmayın hocam. İki tarafta gereksiz yere sinirlenmiş.

Sen o oyunu oynadıkça o sana seslencek geeel yatııırr geeel diye sende dayanamayacaksın.

Hocam uzun süre CS:GO ve Valorant oynadım ve hiç para yatırmadım. Ben bu arada oyunlara para yatırmayı seven biriyim.

İsteyen istediği gibi oynuyor hocam. Zula gibi P2W bir oyuna çok fazla para yatırdığımı hatırlıyorum zamanında ama CS:GO ve Valorant'ta bana gereksiz geliyor.

Kişiden kişiye değişir yani. Pubgm gibi barbie giydirmece oyunu değil en azından ikisi de.(yarınki konu başlığı "neden bu kadar pubgm karşıtısınız.)

Aralarında skin tartışması yapıyorlar, skini olmayan başka bir oyuncuyu fakir diye ezikliyorlar. Uzun süredir böyle nefret etmemiştim Türk oyuncu topluluğundan ya :D.
Toxic kitlenin varlığından haberdardım şu an baya şaşırdım böyle bir toxiclik yok :O.

CS:GO'da böyle bir şeyi hiç görmedim.
Valorant'ta aylar sonra girdiğim ilk maçtı bu. Bir de ne göreyim? Aralarında skin tartışması yapıyorlar, skini olmayan başka bir oyuncuyu fakir diye ezikliyorlar. Uzun süredir böyle nefret etmemiştim Türk oyuncu topluluğundan ya :D
Kostüm olayı doğru ama kötü oynayınca küfür etme olayı neredeyse bütün oyunlarda var. Kostüme para verince kendilerini ilahi varlık sanıyorlar gerçekten. CS:GO'da oyuna kostümü olan birisi geldiğinde "kostümü at da bir bakayım" muhabbetinden ötesi yaşanmıyordu, bu oyunda kostüm kapıştırıyorlar.

Kostümler ucuz diyeceğim ucuz da değil ki.

Hocam şu anda düzelmesi lazım (ayarlarda imza ile ilgili bir ayar göremedim.)
O zaman kusuruma bakmayın hocam. İki tarafta gereksiz yere sinirlenmiş.

Hocam uzun süre CS:GO ve Valorant oynadım ve hiç para yatırmadım. Ben bu arada oyunlara para yatırmayı seven biriyim.

İsteyen istediği gibi oynuyor hocam. Zula gibi P2W bir oyuna çok fazla para yatırdığımı hatırlıyorum zamanında ama CS:GO ve Valorant'ta bana gereksiz geliyor.

Kişiden kişiye değişir yani. Pubgm gibi barbie giydirmece oyunu değil en azından ikisi de.(yarınki konu başlığı "neden bu kadar pubgm karşıtısınız.)
Sorun yok hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı