Neden CS:GO veya Valorant oynuyorsunuz?

Öncelikle Apex Legends tamamı ile ayrı bir oyun kategorisi. R6'da oynadığım oyunlar arasında ama öncelikli nedenleri oyuncu sayısının CS ve Valorant'ta daha fazla olması, oyunun biraz daha fazla hızlı akması(bence) ve daha uzun süredir oynuyor olmam. Birde R6 daha fazla iletişim istiyor. Tek başına girince veya bilmeyen biriyle girince pek sarmıyor o yüzden. Yani daha iyi ya da daha kötü durumu yok.

İkisinide oynamıyorum fakat benim anlamadığım bir şey var. Cs Go oynadığım zamanlarda silahın imlecinin olduğu yere hiç bir zaman mermi düz açıyla gitmiyor. Şimdi buna spray diyeceksiniz fakat hayatımda böyle saçma bir atış animasyonu, fiziği görmedim. Bu söylediklerim Pubg,Cs Go oyunları için geçerli. Valorant oyununda böyle bir şey var mı fikrim yok. Battlefield (1-4-5-2042), Call of Duty (Cold War-2018-Modern Warfare 2), Apex Legends, Rainbow Six Siege oyunlarını oynadım bu kadar sekme hiç bir oyunda yoktu. Yani bu olay bir tek bana mı bozuk geliyor ?

Çünkü Rainbow Six paralı ve daha yüksek donanım isteyen bir oyun. Apex legends de ücretsiz olmasına karşın yine donanım ister. CS GO ve Valorant denilen oyunlar ise daha düşük donanımları hedefleyen oyunlardır. Üstüne popülerlik ve rekabetçilik de işin içine girince çok oynanması ve yayınlarının çok olması çok doğaldır.
Bu arada konu neden oynuyorsunuz olduğu için şöyle de bir ekleme yapayım. Ben ikisini de oynamıyorum. PvP'den hoşlanmam. Öğrenci arkadaşlarını birer dost değil de rakip gösteren ucube sınav sisteminden bir farkı yok PvP ağırlıklı oyunların. Bunun neresi zevkli anlamıyorum. Böyle düşünüyorum. Adam gibi oyun, sağlam PvE bölümleri de içermelidir. Böyle arkadaşlarınla ya da hiç tanımadığın oyuncularla birlik olup zorlu savaşlara atılacaksın falan en güzeli. Kavga dövüş yerine iş birliğini olacak.

İkisinide oynamıyorum fakat benim anlamadığım bir şey var. Cs Go oynadığım zamanlarda silahın imlecinin olduğu yere hiç bir zaman mermi düz açıyla gitmiyor. Şimdi buna spray diyeceksiniz fakat hayatımda böyle saçma bir atış animasyonu, fiziği görmedim. Bu söylediklerim Pubg,Cs Go oyunları için geçerli. Valorant oyununda böyle bir şey var mı fikrim yok. Battlefield (1-4-5-2042), Call of Duty (Cold War-2018-Modern Warfare 2), Apex Legends, Rainbow Six Siege oyunlarını oynadım bu kadar sekme hiç bir oyunda yoktu. Yani bu olay bir tek bana mı bozuk geliyor ?
Saçma değil her oyunun belli bir atış sistemi vardır. Buna da spray denir. Size saçma gelebilir ama bu sistem olmasaydı oyunun yetenek isteyen bir kısmı kalmazdı. Oyundan oyuna değişebilir bu spray sistemi.

Saçma değil her oyunun belli bir atış sistemi vardır. Buna da spray denir. Size saçma gelebilir ama bu sistem olmasaydı oyunun yetenek isteyen bir kısmı kalmazdı. Oyundan oyuna değişebilir bu spray sistemi.
Kusura bakmayın ama bu atış sisteminin hiç bir mantığı yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hem arkadaşlarım yüzünden hem de hızlı şekilde oyuna girip oynayabiliyorsun. Çok fazla kafa yormana gerek yok, karşına adam çıkıyor ya sen vuruyorsun ya o. Temel sebep bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı