Neden dolayı ceza aldım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

burakuyar

Hectopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yöneticiye Ceza Verilmesini Talep Ediyorum | Technopat Sosyal
Bu konuda tatmin edici bir cevap vermeden konuyu kilitlediniz. Ben cevap istiyorum. Notta da belirtmiştim zaten kimsenin ceza almasını istediğim yok. Sadece ilgi için yazdım. Ama içindeki düşünceler gerçekti ve tek cevap "Ben olmazsam sosyali kim yönetecek" oldu. Ben dünkü cezamın nedenini öğrenmek istiyorum.

3 tane cezanız var.

• İlk cezanızın nedeni cümleye küçük harfle başlama.
  • İkinci ve üçüncü ceza ise cümleyi nokta ile bitirmeme, noktasız bırakma

Son cezam hangi mesajdan dolayı acaba? Çünkü ikinci cezadan sonra bir daha mesaj atmadım. Bu ceza önceki mesajlarımı telafi etmiyor mu?

Biraz daha bekleseydiniz gerekli cevabı alacaktınız. Bu konuyu açmanız sadece 1 tane daha ceza almanıza sebep oldu. Ben cevabımı bu konuya vereyim:

Cezalar ilk başlarda acımasız gelebilir fakat bu düzeni devam ettirmek için bu yaptırımlar şart. Sosyal'de biraz daha vakit geçirdikten sonra olayı kavrayıp, ceza almamaya başlayacaksınız.

Technopat Sosyal Kuralları | Technopat Sosyal
Konu kilitlendiği için cevap almayı beklemiyordum. Ben de bu konuyu açtım.

Emin olun alışıyorsunuz. Başlarda bende çıldırdım yalan yok. :D Aradan 2-3 hafta geçti alıştım. Sizde alışırsınız. Zamana bırakın.

Yöneticilerde yanlış yazıyor. Bende şuan yanlış yazmış olabilirim. Çünkü tablette hatalı yazdığımda altta kırmızı çizgi çıkmıyor.

Arada tek tük hatalar yapılabilir. İnsanlık hali. Fakat bu durumda bir süreklilik var ise yöneticilerin engellemesi gayet normal.

Kurallara düzgün şekilde uyarsanız, size kimse haksız yere ceza veremez. Bir süre sonra, yazım kurallarına öyle bir alışacaksınız ki "Bu siteden başka yeri tavsiye etmem." Diye arkadaşlarınıza önereceksiniz. Bundan hiç şüpheniz olmasın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı