Neden Faceit?

EizenBS

Kilopat
Daha fazla  
Hem merakımdan hem de muhabbet olsun diye açtığım bir konu. İnsanlar neden mm yerine Faceit'te oynamayı tercih ediyorlar? Faceit'in özelliği nedir? Bilgilendirirseniz sevinirim. :).

Asla hile yok, troll yok vs. diyemeyiz ama MM'e göre çok daha az var. Düşük lvl'larda çok fazla troll vs. var ama. Az önce bir maçtan çıktım 16-19 kaybettik. Adam awp oynayamadığı halde her para bulduğunda awp alıyordu ve ölüyordu. Eco kalıyorduk çekiyolardı. Her seferinde troll hareketler yapıp gülüyolardı. 2 kişi yüzünden hem giden vaktimiz oldu hemde elomuz...

Asla hile yok, troll yok vs. diyemeyiz ama MM'e göre çok daha az var. Düşük lvl'larda çok fazla troll vs. var ama. Az önce bir maçtan çıktım 16-19 kaybettik. Adam awp oynayamadığı halde her para bulduğunda awp alıyordu ve ölüyordu. Eco kalıyorduk çekiyolardı. Her seferinde troll hareketler yapıp gülüyolardı. 2 kişi yüzünden hem giden vaktimiz oldu hemde elomuz...
Trol var. Ben trol için giriyorum. Ayrıca bıçak atınca hasar almıyorlar, bıçaklıyorum takımı. :D
O yüzden biz de trol gelmemesi açısından 5 kişi olarak giriyoruz :D

O yüzden biz de trol gelmemesi açısından 5 kişi olarak giriyoruz :D
Takım yok, solo giriyorum malesef :(
Trol var. Ben trol için giriyorum. Ayrıca bıçak atınca hasar almıyorlar, bıçaklıyorum takımı. :D
İşte sizin gibi katıksızlar yüzünden oyun oynanmaz halde. Ban yemiyeceğimi bilsem hakkındaki gerçek düşüncelerimi söylerdim ama....

Troll var ama adamlar kanser etmiyor, oynuyorlar ( en azından yüksek levellerde) ben daha hiç hileye rastlamadım, 8 lvlde kaldım ama

Geri
Yukarı