Neden GTA 5 için sistem toplanır?

E5800'ün üstüne işlemci tanımıyorum. 2MB önbelleği olmasına rağmen bu çok değerli bir işlemci. Çünkü 200FSB yüksek çarpanlı nadir işlemcilerden. Ve eğer iyi OC yapılırsa X5470 işlemcisini geçebileceğini düşünüyorum.

Online mod ve üçüncü parti çok oyuncu yazılımlarında FPS drop sorunu çok yaşanıyor. Bu yüzden olabilir. Ek olarak "GTA 5 açan bilgisayar" kavramı bir çeşit alışkanlık diyebiliriz. Birkaç yıl öncesine kadar GTA 5 oynatan bilgisayar ile her şeyi yapabiliyordunuz. Zamanla bu geçerliliğini yitirmiş olsa da hala GTA 5 oynatan bilgisayarlar günümüzde iyi performans veriyor diyebiliyoruz. Bir çeşit kıyaslama yani.

GTA 5 story moddan ibaret değil, Online'ya da FiveM oynayabilmek için önerilen sistem gereksinimleri gerekiyor minimum olarak.

İnsanlar çılgınlar gibi bu tam 8 yıllık ve hatta bu yıl 9.yaşını kutlayacak bu 9 yıllık oyun için neden 12900k gibi 128 GB DDR4'lü 3060'lı sistem toplar. GTA 5 güncelleniyor ve sistem gereksinimleri arttırıldığı için kasıyor mu yoksa tamamen FPS manyaklığı mı? Ona göre eldeki kasayı modifiye edeceğim.

Eki Görüntüle 1273399
Oda bişeymi, para olsa geometry dash için 3060 lı PC toplarım
Fps manyağıyım

E5800'ün üstüne işlemci tanımıyorum. 2MB önbelleği olmasına rağmen bu çok değerli bir işlemci. Çünkü 200FSB yüksek çarpanlı nadir işlemcilerden. Ve eğer iyi OC yapılırsa X5470 işlemcisini geçebileceğini düşünüyorum.

Xeon işlemci alınamıyorsa çift çekirdek işlemciler mantıklı ben Xeon işlemciyi hurdacıda yarım gün çalışarak aldım abi ben bunu götürebilir miyim diye o zamanda o işlemcinin değeri 250 lira civarındaydı altın bulmuş gibi sevinmiştim Pentium D 925'ten Xeon X5450'ye hey gidi günler özledim ya.

İnsanlar çılgınlar gibi bu tam 8 yıllık ve hatta bu yıl 9.yaşını kutlayacak bu 9 yıllık oyun için neden 12900k gibi 128 GB DDR4'lü 3060'lı sistem toplar. GTA 5 güncelleniyor ve sistem gereksinimleri arttırıldığı için kasıyor mu yoksa tamamen FPS manyaklığı mı? Ona göre eldeki kasayı modifiye edeceğim.

Eki Görüntüle 1273399
bunu alınca sadece GTA 5 mi oynanıyor?

Eki Görüntüle 1273399
Evet Abartı Ben i5 4460 - rx480 full ayarlarda 50-70 fps alıor gayette oynanıor

Yeni konular

Geri
Yukarı