Neden hâlâ CS:GO oynuyorsunuz?

neptun1zm

Centipat
Oyun gerçekten saçma bir hal aldı tabii ki hilelerden bahsediyorum çünkü gerçekten saçma durumlar söz konusu birkaç gün önce oyunu yükledim ve 2 rekabetçi girdim (Prime + DMG rank) açıkcası 2 maçta da karşıya 2 adet hile geldi ve ikisi de mevlana mevlana olması normal tabii ki fakat adamların Prime ve madalyaları olması daha tuhaf olan bir olay 4-5 madalyası olan bir adam gelip kolayca hile açıp bugün tekrar kontrol ettiğimde bile ban yemiyorken bu oyunu oynayan insanlar acaba gerçekten neden oynuyor sorusunu soruyorum.

ily ayka

Kilopat
Makaleler
5
Yer
İzmir-Bayraklı
Vuruş hissiyatının halan daha çok güzel olması, FPS türünde bence ondan daha iyisi olmaması ve oyunu kötü oynamıyorsanız size verdiği güzel deneyiminden dolayı oynuyorum. Bu arada Prime hesap iseniz ve rütbeniz yüksek ise hile gelmiyor, yaklaşık 1-2 yıldır hiç denk gelmedim.

neptun1zm

Centipat
Vuruş hissiyatının halan daha çok güzel olması, FPS türünde bence ondan daha iyisi olmaması ve oyunu kötü oynamıyorsanız size verdiği güzel deneyiminden dolayı oynuyorum. Bu arada Prime hesap iseniz ve rütbeniz yüksek ise hile gelmiyor, yaklaşık 1-2 yıldır hiç denk gelmedim.

Rankım DMG hesabım Prime ve hile adını vermeyeyim fakat aynı hileden 2 tane geldi hatta adamlar hile ile hesap Boost yapıyorlar.

Yukarı