Neden hep yazılımlarda kendi alanının liderlerine karşı bir iddia atılıyor?

Akdeniz1

Hectopat
Makaleler
14
Yer
Sinop
Daha fazla  
Tarayıcı konusunda: Chrome/Opera yavaş ve bilgi çaldıkları konuşuluyor.

Anti-Virüs: Avast.

Bu foruma karşı bile "kuralcı vs." gibi benzetmeler geldi.

Neden hep kendi alanının liderleri bazen haklı bir şekilde bazen de haksız bir şekilde suçlanıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıra sıra yanıtlamak istiyorum;

Opera, cidden çok hantal ve verileri satıyor.

Avast, zirvede bile değil ama olsun kendini virüs bulduğu zamanlar bile var.

Bu foruma "kuralcı" diyen kişiler yeni gelen kişiler oluyor. Zamanla oturuyor bir şeyler.

Atılan bir çok suç doğru söyleniyor, bakış açınızı değiştirirseniz göreceksiniz.

Tarayıcı konusunda: Chrome/Opera yavaş ve bilgi çaldıkları konuşuluyor.

Anti-Virüs: Avast.

Bu foruma karşı bile "kuralcı vs." gibi benzetmeler geldi.

Neden hep kendi alanının liderleri bazen haklı bir şekilde bazen de haksız bir şekilde suçlanıyor?

Avast kendini virus olarak gösteriyor ne güveniyorsunuz? Opera satıyor verileri diye biliyorum.

Sıra sıra yanıtlamak istiyorum;

Opera, cidden çok hantal ve verileri satıyor.

Avast, zirvede bile değil ama olsun kendini virüs bulduğu zamanlar bile var.

Bu foruma "kuralcı" diyen kişiler yeni gelen kişiler oluyor. Zamanla oturuyor bir şeyler.

Atılan bir çok suç doğru söyleniyor, bakış açınızı değiştirirseniz göreceksiniz.
Ondan bahsetmiyorum,zaten haklı yada haksız dedim,sorun böyle iddiaların neredeyse hep kendi alanında en çok kullanılan ürünlerde olması.
Avast kendini virus olarak gösteriyor ne güveniyorsunuz? Opera satıyor verileri diye biliyorum.
Ondan bahsetmiyorum...

Ondan bahsetmiyorum,zaten haklı yada haksız dedim,sorun böyle iddiaların neredeyse hep kendi alanında en çok kullanılan ürünlerde olması.

Ondan bahsetmiyorum...

Normal bu, az kullanan ürüne laf atıp eline ne geçecek adamın? çok kullanılan ürüne/uygulamaya laf atarsa büyük bir tartışma başlatmış olur.

Chrome popüler bir firma fakat popüler olması herkes için alanının lideri olduğu anlamına gelmez. Bu kişiye göre değişir. Mesela Chrome çok RAM tüketen bir tarayıcı olarak bilinir, bu sayede hızlıdırda. Microsoft Edge ise daha az RAM tüketen bir uygulama ve arayüz olsun daha farklı. Yani, dediğim gibi tercih eden herkesin farklı sebebleri oluyor. Eğer bir kullanıcı sırf o uygulama popüler diye onu tercih ediyorsa (çok az kaldı böyle insanlar) pek ciddiye almak yok bence. Sen istediğin kadar yenilik, özellik getir gene o adamı vazgeçiremezsin. Avast gibi saçma sapan uygulamaların popüler olması bu kitle mesela.

Geri
Yukarı