Neden herkes anime izler oldu?

Femboy falandır o gerçi yaşı da geçiyor ama.

Tamam, aksiyon-savaş filmi izleyenler gerçek erkek.
Yani. Yoksa niye halı sahada 25 yaşındaki abi uWu diye gezsin ki?

Arkadaş ortamım Stalking diye geziyor ne animesi? Neyse zaten ekşi sözlük tayfası salla gitsin.

Samurai Jack gibi siyah ve beyazın ön planda olduğu anime var mı?

Bizdensin.

Bizdensin.

Ya erkek yani testeron salgılayacak ona lafım yok. İzlesin ama niye kendini Madara ediyor onu anlamadım. XD

"A N İ M E Ç İ Z G İ F İ L M D İ R " deyip kızdıramayacağım animeci yok.

Sürekli böyle pespembe bıcır bıcır anime editleri görmeye başladım. Herkesin profil fotoğrafı filmdeki bir manita. Hatta buna wafu falan diyorlar sanırsam. Geçen konusu açılmıştı.

Müzik konusu hakkında şunu diyeyim. İsfihan (Adem Samet Ertürk) adlı bir beatmaker var.
Bazı beatlerde bu tarz orkestre tarzı şeyler kullanıyor. Ancak sadece dinlenebilir çünkü üstüne
pek söz yazılabilir gibi değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dostum ben de 70 anime izledim ve anime çizgi filmdir diyorum :D Anime kitlesinin leş olduğunu da kabul ediyorum. Her animeci aynı değil yani.

Son düzenleme:
Bilmediğim bir sebepten ötürü herkes animeci oldu. Niye? Uwu falan diye geziniyor 25 yaşındaki adam. Tamam hayat hep siyah değil ancak bu anime kızı lofi müzik falan biraz mide bulandırıcı geliyor bana.

Ben samurai jack hariç pek çizgi film dahi izlemiyorum artık. Genel olarak film de izlemem bu yüzden anime kalitesi hakkında bir şey diyemiyorum. Ancak nedensiz her şey böyle bir güzelleme gibi geliyor bana. Bıcır bıcır kızlar, pembe bir dünya, fantastik şeyler, garip müzik ve şarkılar, değişik isimler falan.

Anime ile tek bağlantım aisaka. O da zamanında LoL ve PC konusunda bana çok şey katan bir Riot çalışanıydı. Bazı yerlerde nick olarak mükemmel ancak anime karakteri olması biraz itici geldi bana. Onun dışında müthiş bir nick potansiyeli var.
Dışarıdan bakarak animeleri böyle yorumlamamanızı tavsiye ederim çünkü animeler de diziler gibi farklı dallara ayrılıyor her animede pembe bir dünya yok.

Bir kısım trendlerden dolayı izliyordur, bir kısımda animelerin film-dizilerden daha kısa olduğu için izliyorlardır. Ben şahsen şu zamana kadar 1-2 anime izlemişimdir. Birisi charlotte(konusu güzel). Animeden daha daha kısa olan çizgi film ise sürekli dizidir :) 11 dakika falan

Bilmediğim bir sebepten ötürü herkes animeci oldu. Niye? Uwu falan diye geziniyor 25 yaşındaki adam. Tamam hayat hep siyah değil ancak bu anime kızı lofi müzik falan biraz mide bulandırıcı geliyor bana.

Ben samurai jack hariç pek çizgi film dahi izlemiyorum artık. Genel olarak film de izlemem bu yüzden anime kalitesi hakkında bir şey diyemiyorum. Ancak nedensiz her şey böyle bir güzelleme gibi geliyor bana. Bıcır bıcır kızlar, pembe bir dünya, fantastik şeyler, garip müzik ve şarkılar, değişik isimler falan.

Anime ile tek bağlantım aisaka. O da zamanında LoL ve PC konusunda bana çok şey katan bir Riot çalışanıydı. Bazı yerlerde nick olarak mükemmel ancak anime karakteri olması biraz itici geldi bana. Onun dışında müthiş bir nick potansiyeli var.
Popüler kültür?

Yeni konular

Geri
Yukarı