Neden herkes anime izler oldu?

Testerosyon seviyesi düştüğü içindir, adam trol değilse niye 25 yaşındaki adam "uWu" diye takılsın? 😂

Animeci kitlesi kötü, ona lafım yok. "UwU, çizgi film değil anime" diye gezen tipler çekilecek gibi değil.

Anime içerisinde kategorilere ayrılıyor "bıcır bıcır, pembemsi" olan ucuz yapımları es geçersek dâhâ doğru dürüst bir şey izlemediğinizi söyleyebilirim. Film izlemek gibi; Müslüm Gürses filmi ile Niloya'nın yeri aynı mıdır? 😂

Bunun dışında klasik müzikleri iyi yapıyorlar, orkestra falan...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilmediğim bir sebepten ötürü herkes animeci oldu. Niye? Uwu falan diye geziniyor 25 yaşındaki adam. Tamam hayat hep siyah değil ancak bu anime kızı lofi müzik falan biraz mide bulandırıcı geliyor bana.

Ben samurai jack hariç pek çizgi film dahi izlemiyorum artık. Genel olarak film de izlemem bu yüzden anime kalitesi hakkında bir şey diyemiyorum. Ancak nedensiz her şey böyle bir güzelleme gibi geliyor bana. Bıcır bıcır kızlar, pembe bir dünya, fantastik şeyler, garip müzik ve şarkılar, değişik isimler falan.

Anime ile tek bağlantım aisaka. O da zamanında LoL ve PC konusunda bana çok şey katan bir Riot çalışanıydı. Bazı yerlerde nick olarak mükemmel ancak anime karakteri olması biraz itici geldi bana. Onun dışında müthiş bir nick potansiyeli var.
Hayatımda izlediğim tek anime Tsubasa'dır. Diğerlerinin hiçbiri beni sarmadı.

Ben de sadece Tsubasa'yı biliyorum.

Hiç de ilgimi çekmiyor anime. Güzel ve kaliteli işler çıkıyor olabilir, umrumda değil.

Ggo futbol ve Tsubasa izliyordum küçükken ama her şeyin bir yaşı var onlar bile artık sarmıyor. Sürekli dizi hariç 😁. Animeler biraz overrated sanki ama izleyenede saygı duyarım.

Ama o uWu olayı falan dalgasınadır ya. Yoksa 25 yaşında ki adam uWu falan yapacak hali yok.
Yani. Yoksa niye halı sahada 25 yaşındaki abi uWu diye gezsin ki?

(bkz:arkadaş ortamını herkes sanmak)
Arkadaş ortamım Stalking diye geziyor ne animesi? Neyse zaten ekşi sözlük tayfası salla gitsin.

Bebekken çizgi film izliyoruz ve o çizgi filmlerdeki grafikler bilinçaltına yerleşiyor.
Bu sefer büyüdükten sonra animelar göze hoş gelmeye başlıyor. İnsan tanıdığı şeyleri sever ve hoşlanır. Üstüne bir de ayrı bir fantastik dünyada olmanın verdiği zevk eklenince animelar bağımlılık yapıyor.

İsteyene tıp dünyasındaki açıklamalarını yaparım.
Samurai Jack gibi siyah ve beyazın ön planda olduğu anime var mı?

Bizdensin.

Bizdensin.

Testerosyon seviyesi düştüğü içindir, adam trol değilse niye 25 yaşındaki adam "uWu" diye takılsın? 😂

Animeci kitlesi kötü, ona lafım yok. "UwU, çizgi film değil anime" diye gezen tipler çekilecek gibi değil.

Anime içerisinde kategorilere ayrılıyor "bıcır bıcır, pembemsi" olan ucuz yapımları es geçersek dâhâ doğru dürüst bir şey izlemediğinizi söyleyebilirim. Film izlemek gibi; Müslüm Gürses filmi ile Niloya'nın yeri aynı mıdır? 😂

Bunun dışında klasik müzikleri iyi yapıyorlar, orkestra falan...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Ya erkek yani testeron salgılayacak ona lafım yok. İzlesin ama niye kendini Madara ediyor onu anlamadım. XD

"A N İ M E Ç İ Z G İ F İ L M D İ R " deyip kızdıramayacağım animeci yok.

Sürekli böyle pespembe bıcır bıcır anime editleri görmeye başladım. Herkesin profil fotoğrafı filmdeki bir manita. Hatta buna wafu falan diyorlar sanırsam. Geçen konusu açılmıştı.

Müzik konusu hakkında şunu diyeyim. İsfihan (Adem Samet Ertürk) adlı bir beatmaker var.
Bazı beatlerde bu tarz orkestre tarzı şeyler kullanıyor. Ancak sadece dinlenebilir çünkü üstüne
pek söz yazılabilir gibi değil.

Animelerin hepsi cicili bicili olmuyor. Ama animlerde klasik değişmeyen birşey var. Güzel anime kızları ve yakışıklı anime erkekleri. Daima her animede olan şeyler. Asla çirkin olmazlar. Saçları çok değişiktir. Bazıları doğuştan ana karnından mavi saçla doğmuş gibidir. Tabi bunların sebebi animeyi sadece erotik duygular için izleyenleri çekmektir ya da karakterlerin fanboy veya fangirllerinin oluşması içindir. Ama ben de anime izliyordum. Gerçekten izlenmemeli. Bağımlılık yapıyor. Sırf bir anime yüzünden 13 bölüm izlemiştim günde. Ders çalışmam gerekiyordu çünkü yarın sınavım vardı fakat her masaya oturduğumda aklıma anime geliyordu. Çok kötü bir duygu. O gün hayatı falan sorguluyodum.

@Showdown King o adamların takıntısı vardır, bazıları aşıyorlar kendini, klasik Türk insanı fanatikliği. 😂

Waifu diyorlar da boş olay, nereye takıntı yapacaklarına şaşırıyorlar.

Şu pespembe olan şeyleri genelde ergen kızlar ve çocuklar için yapıyorlar, konusu da pespembe oluyor aşk-meşk, anladın olayı.

Ben de izliyorum ama vakit öldürmek için o da, izlemelik bir şey arıyorsan 3-5 bir şey önerebilirim.

Geri
Yukarı