Neden Herkes Antivirüs Kullanıyor?

Ben sadece Defender kullanıyorum önüme geleni indirmeyip linklere tıklamıyorum.(bilmediğim linkleri Virüs Total'e taratıyorum:))

Ben hayatım boyunca hiçbir cihazımda antivirüs kullanmadım. Hiç de virüs bulaşmadı. Android telefon ve Windows 10 PC kullanıyorum. İnsanlar neden antivirüs kullanıyor anlamıyorum. Nasıl virüs bulaştırıyorlar onu da anlamıyorum. Hangi sitelerde geziyorlar? Bilgisayarlarına ne indiriyorlar? Hangi linklere tıklıyorlar? Anlamıyorum.
Belki de şuan gerçek Technopat yerine kopya Technopat'tasınız ve bilgisayarınıza virüs bulaştırılmak isteniyor.

Eğer sıkça oyun oynuyorsanız ve oyunları Türkçe yapmak isterseniz ve TR yama indirirseniz veya internetten kendi sitesi olmayan bir setup indirirseniz antivirüsler sizi koruyor. Günlük kullanımda ihtiyaç olmayabilir ama oyun vs. oynayanlar için bence çok gerekli.

Ben hayatım boyunca hiçbir cihazımda antivirüs kullanmadım. Hiç de virüs bulaşmadı. Android telefon ve Windows 10 PC kullanıyorum. İnsanlar neden antivirüs kullanıyor anlamıyorum. Nasıl virüs bulaştırıyorlar onu da anlamıyorum. Hangi sitelerde geziyorlar? Bilgisayarlarına ne indiriyorlar? Hangi linklere tıklıyorlar? Anlamıyorum.

Ben hiç kullanmıyorum, hatta Chrome'un ve Windows'un korumasını devre dışı bıraktım. 2021'de antivirüs kullanmak acemilikten başka bir şey değildir.(!)

Ben kullanmıyorum. Eksiklik hissetmedim. Defender bile aktif değil. Crack ile işim olmadığı için problem yok.
En iyi Antivirüs Kullanıcının kendisidir.

Bende eskiden antivirüs kullanıyordum. Sistemi formatladığımdan sonra antivirüs olmadığı zaman en az %10 bir performans artışı gözlemledim. Birkaç reklam virüsüyle cebelleşmek için kullanırım işim bitine silerim.

Geri
Yukarı