Neden herkes cevabını Google'dan 2 saniyede bakmak yerine konu açıyor?

Hocam, size yemin ediyorum ki %100 garanti veriyorum ki siz konu açmadan önce Google'a bakıp araştırmıyorsunuz bile burada kalabalık yapıyorsunuz.
Kalabalık yaptığımı düşünüyorsan göz ardı et seçeneğine basabilirsin. Bana göre de sen böyle saçma konular açarak kalabalık yapıyorsun.

Nereden alıyordu peki?

Aynen hocam çok haklısınız +500 tane yazılıma nasıl başlanır adlı konuları açanda bendim zaten.

Ne alakası var? Siz mesaj yazmaktan keyif alıyorsanız o sizin şahsi mutluluğunuzdur. Ayrıca insanların mutlu olduğunu nereden biliyorsunuz?

Kendim icin konuşuyorum efendim insanlar için değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana ne ise bu forum neden var? Burada gelip düzgün konuşmalısınız.

Kalabalık yaptığımı düşünüyorsan göz ardı et seçeneğine basabilirsin. Bana göre de sen böyle saçma konular açarak kalabalık yapıyorsun.

Ben 1 tane açtım. Başkaları cevabını bildiği sorularında konusu açıyor. Bunu sizde iyi biliyorsunuz.

Evet herkes konuya kendi açısında bakıyor. Size göre doğru bana göre saçma. Bu normal bir şey. Sorun yok, bence uzatmasak mı? Kimseyi kırmak istemem.

Önce sorunumun cevabını gerekli yerden öğrenir sonra yine burada aynı sebeple ilgili konuyu açarım. Bunun sebebi ise aynı sorunu geçmişte birisi yaşamışsa eğer süreçle ilgili tecrübesini paylaşması.

Rahatsız oluyorsan açan kişileri ya da kategoriyi göz ardı edersin olur biter forumda insanlarla tartışma yaratmanın anlamı yok.

Geri
Yukarı