Neden Herkes M5A97 R2.0 Öneriyor?

Arkadaşlar MSI servisi sorunludur falan böyle kulaktan dolma ve uydurma şeyleri bırakalım artık. MSI'ın servisine şu anda Servis Point bakıyor:

ServisPoint - Türkiye'nin en yaygın ve kaliteli servis markası

Tamir edilmeyen anakartı birebir değiştiriyorlar.

Dünyada hiçbir marka bütün kullanıcılarını memnun edemez. Steve Jobs'un bile müşterilerini terslediği mailleri çok gördük biz.

Şunu da unutmamak lazım ki biz bu forumda Speaker portuna fan takıp sistemi yakıp sonra suçu kasaya atanları da gördük... Yani ben firmadan çok kullanıcıyı hatalı görürüm önce.

Bu arada MSI da yeni BIOS güncellemesi ile Windows 8 uyumlu.

Abi burak ya, nasıl olsa biri bilgisayarı yapar mantığı ile hiçbir şey öğrenmiyorlar. Mağara adamı gibi VGA girişini kesip sökende gördüm.

553521_374764419223190_1396164161_n.jpg

603211_508336259199338_43686900_n.jpg

Ve kendini akıllı zanneden mal ;

582561_382177315148567_1844289003_n.jpg

Arkadaşlar MSI servisi sorunludur falan böyle kulaktan dolma ve uydurma şeyleri bırakalım artık. MSI'ın servisine şu anda Servis Point bakıyor:

ServisPoint - Türkiye'nin en yaygın ve kaliteli servis markası

Tamir edilmeyen anakartı birebir değiştiriyorlar.

Dünyada hiçbir marka bütün kullanıcılarını memnun edemez. Steve Jobs'un bile müşterilerini terslediği mailleri çok gördük biz.

Şunu da unutmamak lazım ki biz bu forumda Speaker portuna fan takıp sistemi yakıp sonra suçu kasaya atanları da gördük... Yani ben firmadan çok kullanıcıyı hatalı görürüm önce.

Bu arada MSI da yeni BIOS güncellemesi ile Windows 8 uyumlu.

Sayın Recep Baltaş..
Size kaç kez tekrar ettim hala anlamak istemiyorsunuz anakartın +5v 4 pinli portuna "Fan Takmadım" yeşil siyah kırmızı beyaz renkli kabloları olan kasa'nın üst girişindeki mikrofon kulaklık girişi kabloları yani.Ben Fan Kontrolcüsünün güç kablosu sanmıstım ama değilmiş siz 3 pinli fan kontrolcünün fan giriş pinlerini oraya taktığımı hangi mantıkla düşünüyorsunuz ve onu takmışım gibi emin konsarak birde beni örnek gösteriyorsunuz?

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı