Neden herkes mutsuz?

Neyse umrumda değil yemek yemeyeyim aç kalayım ama reis mutlu yaşasın. Benim vergilerim ile sarayında bol yağlı Ultra lüks iskoç ineğin bifteğini yesin. Asla vazgeçmem reis sevdasından çünkü ben süzme bir salagım 🦍🦧

Nolacak, yemek yeme aç dur. Reis her zaman başta kalsın. (!)
Ölene dek reiss 🤠✌️

Herkes ama herkes çok mutsuz. Bundan 1-2 sene önce dışarıda insanlar çok mutluydu, yüzleri hep gülüyordu. Şimdi... Bilemiyorum, şimdi dışarıya çıkıyorum herkesin suratı bi' asık, kimsenin yüzü gülmüyor.

Sebebi çok belli bence; virüs ve ekonomi. Sizler ne düşünüyorsunuz ve sizler mutlu musunuz şu an?

Mutlu olmak için bir sebebimiz yok.

İnsanlara mutsuz olmayı bile lüks görüyorsunuz be.
Konularda mutsuzum diye gezen üyelerin çoğu/bazıları "sevgilimden ayrıldım agalar, mood'um çok sad" tarzı konuşmalar yapıp "Bili eliş dinliyorum, ✌️" diyen ergen tipler. Bunu kabullenseniz de böyle, kabullenmeseniz de.

Çoğunluk haklı gerçi; ekonomimiz ortada, virüs diye bir şey var, geçim sıkıntısı vs. Katılıyorum o konuda sizlere.

Herkes ama herkes çok mutsuz. Bundan 1-2 sene önce dışarıda insanlar çok mutluydu, yüzleri hep gülüyordu. Şimdi... Bilemiyorum, şimdi dışarıya çıkıyorum herkesin suratı bi' asık, kimsenin yüzü gülmüyor.

Sebebi çok belli bence; Virüs ve ekonomi. Sizler ne düşünüyorsunuz ve sizler mutlu musunuz şu an?
Çünkü dünya, insanlığın mutlu olması için tasarlanmış bir yer değil maalesef.

Hayat pahalılığından dolayı istediğin bir şeyi alamayacaksan tabii ki de mutsuz oluruz.

Devamlı buradan bildirim geliyor. Hayatım sürekli değişiyor ve konu hep aynı yere geliyor=para para para. Lanet olsun bu ülkeye de düzene de yaşamaktan bıktım artık. 1 ay öncesine kadar sevgilim yoktu ama kendime göre hobilerim vardı ve gerçekleştirememekten yakınıyordum. Şimdi sevgilim oldu hobilerimi bırakmak zorunda kaldım ama parasızlıktan onla da vakit geçiremiyorum. Bilmiyorum bunun sonu pek hayırlı değil. Bir umuttur yaşamak ama bu ülkede ne bir umut var ne hayal kurulcak bir ortam.

Yeni konular

Geri
Yukarı