Neden herkes zengin?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

showen3344

Hectopat
Daha fazla  
Son zamanlar çok fazla parası çok olan görüyorum. LoL maçına giriyorum elemantalist Lux, şavaş akademisi Katarina kda Akali bunun gibi kostümler görünce kıskanıyorum ve sorunca geçiştiriyorlar (çoğunlukla), sinirlerim bozuluyor.

Sonra tamam LoL yeter diyorum Discord'a bir bakıyorum orada da herkes de bir Nitro var, soruyorum ve "ne var ki ucuz" diyorlar. Bunu dedikleri an çok sinir oluyorum.

Neden çok paraları var insanların ya? Bir buraya geliyorum, RTX 3080 ekran kartıma şu şu oldu gibi sorular görüyorum ve tekrardan üzülüyorum.

Bende mi çok az gelir var ya? Bir işte çalışmıyorum, öğrenciyim. Babam çalışıyor sadece, bu kadar yani.

Twitter'da benim gibi olanlar hep isyan etmiş. İşte bir montu 3 yıl giyiyoruz, Ikea'dan alamıyoruz... Yani Türkiye'de hem çok zengin var hem de çok böyle isyan eden kısım var, böyle orta bir kısım yok.

Ne yapayım... Tırnaklarımı kazıya kazıya mı hem öğrencilik hem işte çalışayım... Yoksa o zengin kısım çok mu şanslı ya?

Son zamanlar çok fazla parası çok olan görüyorum. LoL maçına giriyorum elemantalist Lux, şavaş akademisi Katarina kda Akali bunun gibi kostümler görünce kıskanıyorum ve sorunca geçiştiriyorlar (çoğunlukla), sinirlerim bozuluyor.

Sonra tamam LoL yeter diyorum Discord'a bir bakıyorum orada da herkes de bir Nitro var, soruyorum ve "ne var ki ucuz" diyorlar. Bunu dedikleri an çok sinir oluyorum.
Dostum bu ikisi de bedava gelen şeyler çoğunlukla. Nitro bende de var, bedava geldi.
Ayrıca o saydığın çoğu kostüme muhtemelen para vermemişlerdir. Sandıktan falan düşmüştür.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı