Neden insanlar insanların karakterlerine önem vermiyor?

SalwadorDilli

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Ben çok yakışıklı bir insan değilim. Sadece yeşil gözlü sarı şaçlıyım. Zaten Türk değilim. Instagram DM çok doldu. Kızlar attığım fotolardan yazıyor ve çoğu fake değil. Kapattim bende. Sizce neden insanlar sadece güzelliğe ya da yakışıklılığa bakıyor. Karaktere bakmıyor.

Inkedads.jpg

Arkadaşlar selam. Ben çok yakışıklı bir insan değilim. Sadece yeşil gözlü sarı şaçlıyım. Zaten Türk değilim. Instagram DM çok doldu. Kızlar attığım fotolardan yazıyor ve çoğu fake değil. Kapattim bende. Sizce neden insanlar sadece güzelliğe ya da yakışıklılığa bakıyor. Karaktere bakmıyor.
Seni tanımak için DM yazıp sohbet ediyor zaten ve seni tanıyınca kafasına yatmazsa senle flörtleşmiyor, arkadaş olarak kalıyor ya da engelliyor.

Hocam ben ona laf etmedim. Sırf bir insan yakışıklı ya da güzel diye yazılmaz bence. Belki ben yakışıklıyım ama kötüyüm. Ya da çirkinim ama daha iyiyim.

Dostum güzele güze denmez mi? Sana güzel diyeni azarlayacak mısın? Senin kötü ya da iyi olduğunu bilemez ama sana iltifat ederse ya da kötü söz ederse sen onun nasıl bir insan olduğunu anlarsın ve uzak durursun zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı