Neden İphone 9 ve Windows 9 yok?

Windows'u bilmiyorum ama iPhone X serisini çıkartırken 10. yılını kutluyordu bu yüzden 8'den direk 10'a atladı ve birçok kişi SE 2020'yi iPhone 9 olarak sayıyor.
Windows ile bir bilgim yok belki Windows 9 yazısı gözlerine hoş gelmemiştir.

iPhone X'in çıkma sebebi, iPhone cihazların çıkışının 10. yıl dönümü olmasıydı.

Windows 9 yerine 10'un çıkmama sebebi ise, birçok yazılımda "Windows sürüm numarası 9 ile başlıyorsa buna göre davran" kodunun bulunmasıydı. Windows 9 olarak çıksaydı birçok yazılım işletim sistemini Windows 95/98 sanıp hata verecekti.

9'un tersi 6'dır ve 6'nın yarısı 3'tür. Adamların mesajı bu.
Bunların hepsi illüminati oyunları.
iPhone X'in çıkma sebebi, iPhone cihazların çıkışının 10. yıl dönümü olmasıydı.

Windows 9 yerine 10'un çıkmama sebebi ise, birçok yazılımda "sürüm numarası 9 ile başlayan Windows ise buna göre davran" kodunun bulunmasıydı. Windows 9 olarak çıksaydı birçok yazılım işletim sistemini Windows 95/98 sanıp hata verecekti.

Hocam bu bilgilendirme için teşekkür ediyorum, yoksa burada az kalsın büyük komployu deşifre ediyordum.

Windows'un son sürümü kaç? On. Peki yarısı? Beş. Peki iPhone XR versiyonunu çıkararak ne yapmak istedi? X sürümüne geri vites. Peki Windows 5 versiyonu var mı? Aslında var, Windows 9(5). Demek ki Aynı zamanda 95'i yaparken hem 9 hem 5 yapmışlar. Yakında Windows 10R ile Windows 95 temalı Windows görmek muhtemel.

Windows'un son sürümü kaç? On. Peki yarısı? Beş. Peki iPhone XR versiyonunu çıkararak ne yapmak istedi? X sürümüne geri vites. Peki Windows 5 versiyonu var mı? Aslında var, Windows 9(5). Demek ki Aynı zamanda 95'i yaparken hem 9 hem 5 yapmışlar. Yakında Windows 10R ile Windows 95 temalı Windows görmek muhtemel.

Buradaki herkes deşifre manyağı, önüne gelen olayları deşifre ediyor. :)

Ama kafam nasıl güzel 😂 😂

Geri
Yukarı