Neden kendinizi geliştirmiyorsunuz?

ezuer

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: RX 6600
İşlemci: Ryzen 5 5500
RAM: Kingston HyperX Fury 1x16 GB
Anakart: Gigabyte A320M-H
PSU: NZXT C550
SSD: Samsung 970 EVO Plus 1 TB
SSD2: Patriot P210 256 GB
HDD: Seagate Barracuda 1 TB
Sürekli aynı aktiviteleri yapmaktan, bilgisayar oyunları oynamaktan, sağlıksız beslenmelerden carttur curttur biraz kendinize saygı gösterin ve giyiminize bakımınıza dikkat edin.

Kendinize bir aktivite belirtin.
Örneğin: Tenis, Fitness, Basketbol gibi tesislere kayıt olarak en azından gününüzün bir kısmını eğlenceli geçirirsiniz.
Aktivite dışı gününüzün çoğunu dışarıda geçirin bir kafeye gidin ortam edinin sohbet edin. Kahve almanıza gerek yok boş oturabilirsiniz.
Kendiniz modunuza göre gezecek yerler bulun.

Kendinize fiziksel olarak bakın.
Bakım yapmak kadın işi değildir, bakım yapmamak daha kötüdür.
Cildinize uygun bakım yapın. Saçınızı sakalınızı düzenli kesin.
Kendinize uygun kıyafetler giyin. Modaya ayak uydurun veya kendinize has stil oluşturun.

Ne kadar kendinize iyi ve disiplinli bakarsanız o kadar övgüvenli olursunuz. Eskiden her günümü bilgisayarda oyun oynamakla geçiren biriydim, insanlarla konuşmaktan çekinirdim. millet ne der korkusu ile yaşardım ve bunların hepsini yıktım dünyaya yeniden başladım, hayatı sevmeye başladım.

"Hani ben klasik hayat yaşamak istiyorum kimsenin ne düşündüğü umurumda değil böyle mutluyum" diyorsanız sizin tercihiniz. Sadece merak ediyorum neden kendinizi geliştirmek için çabalamıyorsunuz? Tabii kendini geliştiren arkadaşlarımız fakat çoğu kısım gerçekten çok klasik ve sıkıcı bir hayat yaşıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendi Türkçe kabiliyetlerinizi geliştirerek işe başlayabilirsiniz. Malum kendinizi anlatamadığınız sürece üzerine çıktığınız kat sağlam temele oturtulmadığından çok bir anlamı kalmıyor. Ufak bir sallantıda düşüyor.

Kendi Türkçe kabiliyetlerinizi geliştirerek işe başlayabilirsiniz. Malum kendinizi anlatamadığınız sürece üzerine çıktığınız kat sağlam temele oturtulmadığından çok bir anlamı kalmıyor. Ufak bir sallantıda düşüyor.

Teşekkürler.

Bunlardan önce hayat standartınızı yükseltin. Yatırım yapın, farklı iş dalları yaratın, Amazon ticaret ile uğraşın. Bu dedikleriniz her zaman yapılır. Türkiye'de isen ilk önce hayat standartınızı yükseltemeye özen gösterin tek bir işle yetinmeyin.

Tabii maddiyat olarak da kendimizi geliştirmemiz lazım fakat ben fiziksel olarak bahsettim.

Parasız şeyler var diyebilirsin de insan sevmediği bir şeyi yapmaz. Bana zorla resim çizdiremezler mesela. 😀
Ben bisiklet sporuyla uğraşıyordum ekonomi kötüleştikçe yapması da zorlaştı bıraktım.

Olsun yapacak birçok şey var deneyin.

Bu arada şu mesajımı da belirtmek isterim. Herkes bir laf sokma ve hit alma çabasında. Sanırım bunlar bahsettiğim kişiler. :D

Geri
Yukarı