Neden kendinizi geliştirmiyorsunuz?

"Kendinize bir aktivite belirtin.
Örneğin: Tenis, Fitness, Basketbol gibi tesislere kayıt olarak en azından gününüzün bir kısmını eğlenceli geçirirsiniz."

Oyun oynamayı beğenmiyor ama. İlla kendi seçecek ne yapacağımızı. Sırf bu tavırdan gıcık olduğum için yazdım.

Edit: Okumayacağım dedim de kısa olunca istemsiz okudum.

"Kendinize bir aktivite belirtin.
Örneğin: Tenis, Fitness, Basketbol gibi tesislere kayıt olarak en azından gününüzün bir kısmını eğlenceli geçirirsiniz."

Oyun oynamayı beğenmiyor ama. İlla kendi seçecek ne yapacağımızı. Bu tavırdan gıcık olduğum için yazdım, gerisini de okumuyorum.

Size zorla bir şey yapma gibi bir lüksüm yok. Sağlık açısından bilgisayar yerine Tenisi tercih ederim.

Kendinizi geliştirin diyenlere bak 10bin mesajı olanlar var Technopat'ta geçireceğin vaktin yarısını yürüyüş yapsaydınız sporcu olurdunuz kendinizle çelişiyorsunuz.

Yürüyüş yapmak bile zor geliyor bazıları için. Gerçekten de öyle. Obezite 🤔 Evde egzersiz de yapılır diye de yazdım.

Obezite olunca yürümekte bile zorlanırlar.
Obezite derken?
Günde 12 saat çalışan biri eve gelip birde spor yapacak öyle mi?
Gram destek vermeyen devletin; verdikleri ile mi?
İlk zamanlarda 6'da kalkıp, hazırlanıp 7'de çıkıyor; saat akşam 22.00 gibi ancak eve varıyordum. Ben böyle yorgunum ve spor mu yapacağım? Oturmadan uyuyordum ben be,
2 kuruş para için.
Şimdi söyle bakalım, kim obezite. Parayı hazır alan biri mi, yoksa çalışmaktan düşünmeyen biri mi?
Vücut obezite olmasa ne yazar?
Önemli olan ruhun fitligi.

Konu sahibi, güzel konuya değinmiş. Lakin bazı üyeler tepki gösteriyor. Sadece cilt bakımı ürünleri yeterli olmuyor. İsteyen istediğini yapsın. Karışmıyorum. Bundan sonra.

Yeni konular

Geri
Yukarı