Neden kendinizi geliştirmiyorsunuz?

Kendinizi geliştirin diyenlere bak 10bin mesajı olanlar var Technopat'ta geçireceğin vaktin yarısını yürüyüş yapsaydınız sporcu olurdunuz kendinizle çelişiyorsunuz.

Hocam sizde pes yani. Hafta sonu bir günde evde geçirelim her gün dışarıda mı olacağız. :D

Obezite derken?
Günde 12 saat çalışan biri eve gelip bir de spor yapacak öyle mi?
Gram destek vermeyen devletin; verdikleri ile mi?
İlk zamanlarda 6'da kalkıp, hazırlanıp 7'de çıkıyor; saat akşam 22.00 gibi ancak eve varıyordum. Ben böyle yorgunum ve spor mu yapacağım? Oturmadan uyuyordum ben be,
2 kuruş para için.
Şimdi söyle bakalım, kim obezite. Parayı hazır alan biri mi, yoksa çalışmaktan düşünmeyen biri mi?
Vücut obezite olmasa ne yazar?
Önemli olan ruhun fitligi.

Çalışma olayında %100 haklısın. Asgari ücret hayatta kalma sınırının altında.

Obezite derken?
Günde 12 saat çalışan biri eve gelip birde spor yapacak öyle mi?
Gram destek vermeyen devletin; verdikleri ile mi?
İlk zamanlarda 6'da kalkıp, hazırlanıp 7'de çıkıyor; saat akşam 22.00 gibi ancak eve varıyordum. Ben böyle yorgunum ve spor mu yapacağım? Oturmadan uyuyordum ben be,
2 kuruş para için.
Şimdi söyle bakalım, kim obezite. Parayı hazır alan biri mi, yoksa çalışmaktan düşünmeyen biri mi?
Vücut obezite olmasa ne yazar?
Önemli olan ruhun fitligi.
Ben çalıştım, okula da gittim. 30 dk çok mu?

12 saat. 8 yıldır düzenli koşu ve yürüyüş yapan birine zor gelmiyor. Asıl sen bilip bilmeden yazma. Üslubuna dikkat et. Uykusuz olduğum zamanlar bile koşu yaptım ben.
Kaç yaşındasın?
34 falan mı?
14'lü yaşlarda spor yapamam ben.
Üslubumda bir şey yok?
Ağır mi geldi?
Haksız olduğunuz konularda böyle şeyler normal. Bir kere olsun insanlara hak verin.
Hep siz haklısınız.
Komedi ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı