Neden küçük çocuklarla dalga geçiliyor?

Merhaba arkadaşlar, başlıkta gördüğünüz gibi neden küçük yaşlarda (benim gibi) 11-12 yaş çocuklarla bu kadar dalga geçiliyor?
Küçükken diğerleriyle dalga geçildiği için. Biri yüzyıllar önce başlatmış birileri bitirene kadar devam edecek.

Merhaba arkadaşlar, başlıkta gördüğünüz gibi neden küçük yaşlarda (benim gibi) 11-12 yaş çocuklarla bu kadar dalga geçiliyor?

Genelde çocukça hareketleri oluyor bundan kastım oyun oynarken gereksiz konuşmak, saçma sapan hareketler yapmak, değişik sesler çıkartmak. Ama bir kesim var gerçekten olgun davranıyor bazı insanlar önyargıda bulunuyor o hareket yanlış.

Küçükken diğerleriyle dalga geçildiği için. Biri yüzyıllar önce başlatmış birileri bitirene kadar devam edecek.

:(
Genelde çocukça hareketleri oluyor bundan kastım oyun oynarken gereksiz konuşmak, saçma sapan hareketler yapmak, değişik sesler çıkartmak. Ama bir kesim var gerçekten olgun davranıyor bazı insanlar önyargıda bulunuyor o hareket yanlış.

Mesela yaşımla dalga geçilcek diye YouTube'ye hiçbir sesli video atmadım bir de büyüklerle tanışırken çok çekiniyorum velet diyecekler diye.

Sizin yaşınızda pek olgun insan olmuyor. Bkz: Oyunda durduk yere sövmeler, Garip sesler çıkarıp insanları rahatsız edenler, Ana avrat kayanlar..

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizin yaşınız da pek olgun insan olmuyor. Bkz: Oyunda durduk yere sövmeler, garip sesler çıkarıp insanları rahatsız edenler, ana avrat kayanlar.

Bu arada siz böyle yapıyorsunuz demiyorum fakat sizin yaşınızdakilerin çoğu böyle.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı