Neden küçük çocuklarla dalga geçiliyor?

Diğer genellemelerden bir farkı yok bu durumun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

:(

Mesela yaşımla dalga geçilcek diye YouTube'ye hiçbir sesli video atmadım bir de büyüklerle tanışırken çok çekiniyorum velet diyecekler diye.

Sen çocukça sesler çıkartmadıktan sonra boş konuşmadıktan sonra kimse senle dalga geçmez eğer geçerse öyle bir zekayı görmezden görebilirsin.
Diğer genellemelerden bir farkı yok bu durumun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bahsettiğim sesler, hareketler bunlar işte.

Maalesef aynı şey bana da yapılıyor. 12 yaşımda olmama rağmen yazılımla ilgileniyorum ve önyargılar beni çok üzüyor.

Bende yazılımla çok uğraşırım hatta büyüyünce yazılım mühendisi veya bilgisayar mühendisi olmak istiyorum.

Merhaba arkadaşlar, başlıkta gördüğünüz gibi neden küçük yaşlarda (benim gibi) 11-12 yaş çocuklarla bu kadar dalga geçiliyor?
Sırf yaştan dolayı dalga geçene pek denk gelmedim ama bazen hayat tecrübesi sıfırken, pratik tecrübe diye bir şeye hiç sahip değilken her şeyi biliyormuş gibi ahkâm kesen (özellikle %100 bilmediği konuda) yaşıtlarına denk gelince dayanamıyorum. :D

Yalnız benimki yaş faşizmi değil, benden büyük olup da hiçbir araştırması ve bilgisi olmadığı konuda olmayacak şeyler atanlara da güzelce sallıyorum. :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı