Neden küçük yaşta olanlar sanal ortamda dışlanıyor?

Telefondan yazanlar için bunlar yanlış değil. Senin verdiğin cevapta çok daha fazla yanlış var.

@KralTektir raporla bakalim yanlisim var miymis?

"Yasim 15, her seyi ben biliyorum" kafasinda olan cok. Boyle tipleri gorunce de sinirlendirmiyor degil. Böyle yazmışsın. Raporladım bir virgül koymadım diye bana ceza veriyorlarsa değil yerine degil yazmada yazım yanlışı olarak geçer.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dışlanma sebebiniz toxic yaşıtlarınız. Mesela dün akşam Valorant oynarken oyunuma yine gelişimini tamamlayamamış bir varlık geldi. Sanırım yaşı 10 ya da 12’ydi. Oyunun 2. elinden itibaren sürekli takım arkadaşlarına sövdü ve bunlara her gün denk geliyorum.

Aslında yapılan şeyi dışlamak olarak algılamamalısın. Sana kişilerin ne şekilde yaklaştığını iyi seçmelisin. Belki karşındaki kişi sana yapıcı bir eleştiri yapıyor ama sen onu dışlamak, seni ortamdan uzaklaştırmak istiyor şeklinde algılayabilirsin. Her insan yaşıyla bir olmuyor. Bazıları yaşına göre olgun bazıları ise daha basit ve çocukça düşünebiliyor. Çok fazla kafayı takmayacağın bir şey olmalı. Bu süreçte davranışlarında çok önemli. Yaşını yaşamaya bak. Böyle şeyler kafayı yormaya gelmez. ^^

Geri
Yukarı