Neden LGBT karşıtıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Finch0900

Kilopat
LGBT karşıtıyım çünkü;

20210417_232554.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çünkü LGBT artık örgütleşmeye, zoofili nekrofili ve pedofili gibi anormallikleri normalleştirmeye başladı. Benim kendi halinde takılan eş cinsel bireylerle sıkıntım yok. Ben derdim kendini nedensizce duyurmaya çalışan, ilgi çekmeye çalışan ve durduk yere "Saygı duy homofobik pislik!" diyen insanlarla. Düşüncelerinizi merak ediyorum. Sağlıcakla kalın.

Pedofili, psikiyatrik bir hastalıktır. Pedofiliye sebep olan birkaç durumsa nörolojik bozukluklar, çocukken geçirilmiş cinsel istismar geçmişi ve yetersiz sosyal becerilerdir. Eşcinselliğe ise neyin sebep olduğuna dair çok anlaşmazlıklar mevcut.

Rahatlıkla pedofilinin doğal olmadığını söyleyebiliriz.

Hocam ne derseniz deyin onlarda insan ve sonuna kadar saygıyı hak ediyorlar. Avrupa'da artık homofobiklik bir suç.

Bu arada sırf bir insanın lafından dolayı LGBT bireylerine saygı duymuyorum demek bence çok yanlış.

@TSML umarım bir gün insanları görünüşleriyle, davranışları, cinsel tercihleriyle yargılamayı bırakabiliriz.

Adama karşı bir sempatim yok sadece davranışları ve tercihleri hiç umurumda değil.

Yukarıdaki adama saygı değil, yukarıdaki adamın cinsel hayatına saygı duyuyorlar zaten karışmamak vs.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı