Neden LGBT karşıtıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hiç kimsenin davranışlarına ve yönelimlerine karışacak değilim. Beni, kanunları ve sevdiklerimi etkilemediği sürece istediğini yapabilir. Ama böyle örgütlenip sıkıntı çıkarırlarsa o zaman sorun olur.
Gittikçe can sıkıcı olmaya başladı doğrusu.

Aşırı boş yapmışsın. Öncelikle herkes aynı değil o öyledir başkası böyledir. LGBT tek bir yapı değil birsürü dalı var. İkincisi fotoğraftaki kişiyi sevmene gerek yok ama saygı duyarsın. Ona saygı duymasan bile yaşam tarzına saygı duymak zorundasın. Eşcinseller heterolar sokakta akla gelen her şeyi yaptığında karışıyorlar mı? Hayır. Ama siz insanların özeline bile karışıyorsunuz. Salın artık salın.
LGBT karşıtıyım çünkü;

Eki Görüntüle 979604

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çünkü LGBT artık örgütleşmeye, zoofili nekrofili ve pedofili gibi anormallikleri normalleştirmeye başladı. Benim kendi halinde takılan eş cinsel bireylerle sıkıntım yok. Ben derdim kendini nedensizce duyurmaya çalışan, ilgi çekmeye çalışan ve durduk yere "Saygı duy homofobik pislik!" diyen insanlarla. Düşüncelerinizi merak ediyorum. Sağlıcakla kalın.
Bu apayrı bir saçmalık zaten. Bir kadın böyle bir şey dedi diye pedofili normalleşmedi, LGBT bireyi olan kişilerde bu yargıyı kabul etmiyor zaten. Ki pedofilinin cinsel yönelimle alakası yok. Hetero biri pedofili olabilir, transeksüel biri de pedofili olabilir. Bu bir yönelim değil hastalıktır.
Hiç kimsenin davranışlarına ve yönelimlerine karışacak değilim. Beni, kanunları ve sevdiklerimi etkilemediği sürece istediğini yapabilir. Ama böyle örgütlenip sıkıntı çıkarırlarsa o zaman sorun olur.
Gittikçe can sıkıcı olmaya başladı doğrusu.
İnsanların ellerinden alınan hakkı savunması canınızı neden sıkıyor? Size zararı mı var?
Kimsenin cinsel hayatı umrumda değil. Fakat gözümüze sokmaları hiç hoşuma gitmiyor.
Buna direk gülüp geçtim :D

Bu konu kilitlenir gibi 😃

Bana ve istemeyen kimseye bulaşmasınlar, rahatsız etmesinler. Sıkıntı yok, kendi tercihi. Saygı duyup karışmadan geçip gidin abi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Şükretsinler...

LGBT karşıtıyım çünkü;

Eki Görüntüle 979604

Çünkü LGBT artık örgütleşmeye, zoofili nekrofili ve pedofili gibi anormallikleri normalleştirmeye başladı. Benim kendi halinde takılan eş cinsel bireylerle sıkıntım yok. Ben derdim kendini nedensizce duyurmaya çalışan, ilgi çekmeye çalışan ve durduk yere "Saygı duy homofobik pislik!" diyen insanlarla. Düşüncelerinizi merak ediyorum. Sağlıcakla kalın.
Hocam yanlış anlamışsınız.
Konuşmadaki ablamız bu insanlara direkt olarak "suçlu" damgası vurulmaması gerektiğini, psikolojik destekler ve terapilerle bu insanlara yardım edilmesi gerektiğini savunuyor.

Batı'dan bize gelmiş saçma bir düşünce zaten. Sokaklara çıkıp iğrenç pankartlarla İstanbul caddelerini esir alıyorlar. Utanmamak elde değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı