Neden mesajlarım siliniyor?

Atalayq

Hectopat
Forumdan bir arkadaşa Discord üzerinden bazı fotoğraflar göstermek istiyorum. Bu fotoğrafları buraya atmak istemiyorum. Ama Discord istediğim yorumlarım siliniyor. Ayrıca geçen engel yedim bundan dolayı.

Buraya hapis miyiz? Burada sorunumu çözemeyeceğimi düşünüyorum ve fotoğraflardan sonra PC'ye bağlanmak gerekecek, buradan olması mümkün mü?

Discord istediğim yorumlarım silinirse nasıl sorunum çözülecek?

Ayrıca konular çok geç onaylanıyor. Gece Amazon'dan ucuz ekran kartı yakalayıp paylaştım, sabah onaylandı. Stok 0, şaka gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Forumdan bir arkadaşa Discord üzerinden bazı fotoğraflar göstermek istiyorum. Bu fotoğrafları buraya atmak istemiyorum. Ama Discord istediğim yorumlarım siliniyor. Ayrıca geçen engel yedim bundan dolayı.

Buraya hapis miyiz? Burada sorunumu çözemeyeceğimi düşünüyorum ve fotoğraflardan sonra PC'ye bağlanmak gerekecek, buradan olması mümkün mü?
Merhaba, Technopat Sosyal'de özel iletişim adresi istemek veya paylaşmak kurallara aykırı bir durumdur. Sorunuz için Sosyal'de konu açabilir ve ilgili üyeyi/üyeleri konunuza etiketleyebilirsiniz.

TeamViewer ve benzeri yazılımlarla uzaktan destek sağlanabilir. Bu durum Sosyal kurallarına aykırı değildir. Uzaktan destek sağlanması durumunda da çözüm konuda belirtilmelidir, belirtilmesi zorunludur.

Ayrıca konular çok geç onaylanıyor. Gece Amazon'dan ucuz ekran kartı yakalayıp paylaştım, sabah onaylandı. Stok 0, şaka gibi.
Gece olması sebebiyle veya yoğunluktan dolayı konular geç onaylanabilir.

Ayrıca bahsettiğiniz Amazon kampanyası konusunu ne zaman açtınız? Böyle bir konu görünmemekte.

Merhaba, Technopat Sosyal'de özel iletişim adresi istemek veya paylaşmak kurallara aykırı bir durumdur.

Sorunuz için Sosyal'de konu açabilir ve ilgili üyeyi/üyeleri konunuza etiketleyebilirsiniz.

TeamViewer ve benzeri yazılımlarla uzaktan destek sağlanabilir. Bu durum sosyal kurallarına aykırı değildir. Uzaktan destek sağlanması durumunda da çözüm konuda belirtilmelidir, belirtilmesi zorunludur.

Gece olması sebebiyle veya yoğunluktan dolayı konular geç onaylanabilir.

Ayrıca bahsettiğiniz Amazon kampanyası konusunu ne zaman açtınız? Böyle bir konu görünmemekte.

Konu üzerinden zaman geçti, geç onaylandığı için açmayı bıraktım. Gece olan fırsatlar tükeniyor.

Birçok kişi benim gibi düşünüyor. Yukarıdaki yazdığım şeyin arkasındayım. Siz kural koyuyorsunuz, düşündüğünüz şeyler var mutlaka ama o kadar can alıcı kurallar ki 4-5 sorundan biri özel sohbet veya özel çözüm gerektiriyor. İnsanlar sorunu olduğunu yazıyor, 2-3 çözüm önerisi geliyor ve sorun çözülmeyince konu aşağıya doğru gömülüyor. Bazı insanlar her şeyi buraya yazamıyor ve benim gibi özel sebepleri olanlar fotoğraf paylaşamıyor olamaz mı? Bilemedim. İnsanların benim gibi düşündüğüne eminim.

Yeni konular

Geri
Yukarı