Neden oyun için iPad ve iPad mini almamalısınız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Qualty

Hectopat
Makaleler
1
Başlıkta gördüğünüz gibi neden iPad ve iPad mini almamalısınız?
1-düşük RAM:
iPad 9 dahil, eski nesilleri,
iPad mini 5 ve eski nesillerde 3GB RAM ve daha az RAM bulunuyor. Bu 3GB RAM günümüzde yetmiyor ve oyun oynayacaksanız RAM yetersizliği yüzünden oyundan atıyor. Oyun oynayamıyorsunuz.
2-kasa ve çerçeve sorunaları:
Bu modellerde kasa ve çerçeveler çok kalitesiz. Soyulma oluyor ve boyası çıkıyor. Makale yazacaktım ama makale seçeneği yoktu.

1-düşük RAM:
iPad mini 5 ve eski nesillerde 3GB RAM ve daha az RAM bulunuyor. Bu 3GB RAM günümüzde yetmiyor ve oyun oynayacaksanız RAM yetersizliği yüzünden oyundan atıyor. Oyun oynayamıyorsunuz.
Bu modellerde kasa ve çerçeveler çok kalitesiz. Soyulma oluyor ve boyası çıkıyor. Makale yazacaktım ama makale seçeneği yoktu.

Düşük RAM'e katılmıyorum. iOS çok stabil bir sistem ve o beğenmediğin 3GB RAM Android tarafında çoğu 6 GB RAM'li cihazdan daha işlevli.

1-düşük RAM:

Galiba hiç iPad kullanmadınız hayatınızda.
iOS az RAM harcadıgı için oyunlara 2 GB vb. RAM kalıyor işlemcisi bir hayli iyi olduğu için de mükemmel performans veriyor.

4 yıldır iPad 6. nasıl kullanan biri olarak sizin hiç iPad kullanmadığınızı düşünüyorum.
1-RAM konusu hakkında hiçbir sorun yok iOS çok stabil.
2-çerçeve konusunda ne bir soyulma ne çizik plastik kılıf ile kullanılmasına rağmen.
3-ben 2018'de bir Android tablet alsaydım şu an eminim hiçbir oyunu açamazdı.

1-düşük RAM:

Yazdıklarınızın hepsi yanlış. Elimde Air 3 ve iPad mini 3. nesil var. Hayatınızda hiç iOS kullanmamışsınız belli oluyor. Arkadaşın dediği gibi IOS'taki 3GB RAM Android'deki 6 GB RAM daha işlevsel oluyor. Oyundan atma gibi bir şey kesinlikle olmadı bugüne kadar. İkisinin de çerçevesi metal. Çok estetik ve şık duruyor.
3-ben 2018'de bir Android tablet alsaydım şu an eminim hiçbir oyunu açamazdı.

Bu yanlış bir bilgi kuzenimin Tab A5'i hala çoğu orta seviye oyunu açıyor kardeşi sabah akşam kullanıyor. Alınalı 4 yıldan fazla oldu.
Elimde 6-7 yıllık iPad Air 2 var, kusursuz çalışıyor.

Batarya ne durumda hocam değiştirdiniz mi?

Elimde 3 GB RAM'a sahip Se 2020 var. Android cihazların %98 Pubg oyununda tokatlar performans olarak. Hem de güç tasarruf modunda oynuyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı