Neden oyun için iPad ve iPad mini almamalısınız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konuyu şimdi gördüm. 3GB RAM'i görünce gülmeye başladım. iOS işte bu yüzden tercih ediliyor. Arayüz neredeyse RAM kullanmıyor. iPad Air 3 kullanıcısıyım. 3GB RAM'e sahip. Arayüz de aldığım zevki hiçbir cihazda alamıyorun. Her oyunu istediğim ayarda akıcı oynuyorum. A12 bionic canavar zaten. RAM miktarı sebebiyle iPad alınmamasını söyleyen biriyle tartışmaya gerek yok gibi

Başlıkta gördüğünüz gibi neden iPad ve iPad mini almamalısınız?
1-düşük RAM:
iPad 9 dahil, eski nesilleri,
iPad mini 5 ve eski nesillerde 3GB RAM ve daha az RAM bulunuyor. Bu 3GB RAM günümüzde yetmiyor ve oyun oynayacaksanız RAM yetersizliği yüzünden oyundan atıyor. Oyun oynayamıyorsunuz.
2-kasa ve çerçeve sorunaları:
Bu modellerde kasa ve çerçeveler çok kalitesiz. Soyulma oluyor ve boyası çıkıyor. Makale yazacaktım ama makale seçeneği yoktu.
Çok saçma tespitler.
İpad 7. nesil kullandım ve şu an Air 4 kullanıyorum ,şarj konusunda hiçbir sorun çıkarmıyor.
Soyulma olduysa o sizin tabletle ilgilidir.
Apple cihazlar rami koklayarak çalışırlar, yani ram Apple cihazlarda belirleyici bir unsur değil

1-düşük RAM:
iPad mini 5 ve eski nesillerde 3GB RAM ve daha az RAM bulunuyor. Bu 3GB RAM günümüzde yetmiyor ve oyun oynayacaksanız RAM yetersizliği yüzünden oyundan atıyor. Oyun oynayamıyorsunuz.
Bu modellerde kasa ve çerçeveler çok kalitesiz. Soyulma oluyor ve boyası çıkıyor. Makale yazacaktım ama makale seçeneği yoktu.

Hayatımda bu kadar alakasız bir konu görmedim, teşekkür ederim 🙏

Son düzenleme:
1-düşük RAM:
(Ya yeter neden çok eskiyi önüme çıkarıyorsun Technopat…)
Bu konuyu onaylayan moderatörde yazıyı yazan arkadaşada bir şey olmuş.

Cogu kisi gülücük atmis fakat konu sabibi RAM konusunda hakli. 3 GB RAM'den dolayi diablo immortalda surekli oyundan atiyor ve benim gibi bir cok kisi ayni sorunu yasiyor cozumu yok. Bunlar 2024 yili icin oyun oynamak icin asla alinmayacak cihazlar. Konu sahibine ayrica tesekkurler.

Cogu kisi gülücük atmis fakat konu sabibi RAM konusunda hakli. 3 GB RAM'den dolayi Diablo immortalda surekli oyundan atiyor ve benim gibi birçok kisi ayni sorunu yasiyor çözümü yok. Bunlar 2024 yili icin oyun oynamak icin asla alinmayacak cihazlar. Konu sahibine ayrica teşekkürler.

Ben cihazı çoktan elden çıkarttım bile🙂. 3GB RAM'in yeterli olmadığını artık kabul etmeleri lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
1. App Store dışından uygulama yükleyemezsin.
2. Samsung A serisi ucuz.
3. Samsung S serisi yanında kalemle daha ucuza geliyor.
4. Play Store'da uygulama fiyatları App Store'a göre daha ucuz ya da bazen App Store'da paralı olan şey Play Store'da bedava.
5. SD kart takamazsın.

1. App Store dışından uygulama yükleyemezsin.
2. Samsung A serisi ucuz.
3. Samsung S serisi yanında kalemle daha ucuza geliyor.
4. Play Store'da uygulama fiyatları App Store'a göre daha ucuz ya da bazen App Store'da paralı olan şey Play Store'da bedava.
5. SD kart takamazsın.
Kesinlikle cok guzel noktaya deginmissiniz ama bu konu isin teknik kismiyla alakali. Ipad 9 hic alinmayacak bir model. Asla fiyatini hak etmiyor ve zamanini doldurmus bir cihaz. Bugun Apple ile konustum ve ipad 9 icin cok eski cihaz oldugunu ve iPad air almami onerdiler. xD Kendileri bile kabul ediyorlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı