Neden Riot Games hikayeli oyun yapmıyor?

Dünyada en çok maddi kazanç sağlayan oyunlar Free2play olan ama devamlılık için ufak ufak, sürekli satın alımların yapıldığı oyunlardır. Hatta öyle ki bu kazanç bütün oyun piyasasının %70-75'ini oluşturuyor.​

Yapamıyor değil yapmıyor, rekabetçi oyunlar yapmak daha çok işlerine geliyor ve bundan para kazanıyorlar. Kitleleri bu yönde ve oyunları çok fazla oynanıyorken böyle bir girişime gerek duymuyorlar doğal olarak.

Son düzenleme:
Bahsedilen Ruined King oyunu hikaye tabanlı rol yapmayı oyunu olacak. Riot geliştiricilerinin yanında oyunun bir diğer geliştiricisi olan Airship Syndicate'ın bir önceki oyunu Battle Chasers: Nightwar türünde bir oyun olacak. Şu ana kadar online özelliklerinden bahsedilmediği ve Battle Chasers: Nightwar'a bakarsak bu çıkacak oyunun tek kişilik bir hikaye vaadedeceği çok açık.

Neden hikayeli bir oyun yapmadığı için Riot Games para peşinde koşan açgözlü bir firma olarak bahsedilmiş anlamadım. P2W içermeyen, para yatıranın sadece kostüm alabildiği oyunları var. Bir oyuncu olarak istediğim şey de bu zaten.

Neden hikayeli bir oyun yapmadığı için Riot Games para peşinde koşan açgözlü bir firma olarak bahsedilmiş anlamadım. P2W içermeyen, para yatıranın sadece kostüm alabildiği oyunları var. Bir oyuncu olarak istediğim şey de bu zaten.

Aç gözlü değil riske girmeyen bir firma dedik. Yoksa aç gözlü değiller.

Riot Games midir Tencent midir nedir bilmem. Ama şu hikaye, şu şampiyonlar şu Rutenerra evreni. İnanılmaz harika bir sinematik evren serisi çekilir Avangers dır ötesidir berisidir hikaye.. Film yapsınlar 10 kere gidip izlemezsem adam değilim..

Ruined king adında sıra tabanlı oyunun çıkacağını biliyorum ama neden runeterra veya farklı bir evrende hikaye yapmıyor? Ara ara yayınladığı videolarda grafikler muhteşem gözüküyor.

Hocam Riot Games mantığı oyunu ücretsiz yap, skinleri en dikkat çekici, en “havalı” şekilde oluştur. Ama Valorant'ta aynı şekilde olsa da oyun iyi. Çok zevkli, karakterler çok şaşırtıcı olsa da bedava. XP kasarak alınıyor basit bir şekilde. Skinleri gözünüze gözünüze baq ne kadar havalı diye sokmuyor. Bir kısa bir animasyon filmi fena olmaz Valorant vb. ve hikayeli oyun yapabilirler ya güzel bir şeyler oluşturulsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı