Neden RX 480 İncelemesi Yapılmıyor?

Derken?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunun dışında inceleme örneği gelmedi.

@Barış Tolon Her incelenen ürünün satın alındığını düşünmüyorsunuz sanırım.
Tabii ki de. Ben sadece arkadaşın dediğini açıkladım. Sadece şaşırdım Asus Türkiye ve Msi Türkiye neden RX 480 yollamıyor diye. Tabii Nvidia Türkiye ile MSI Türkiye daha çok iş birliği yapıyor bu olabilir ama Asus Türkiye'den bir beklerdim. Saçma kanallara gidip de Technopat'a gitmemesi tuhafıma gitti.

Benzer yorumları YouTube ve Facebook üzerindeki paylaşımlarımızda da gördüm. Kimi kullanıcı Ryzen incelemesi nerede, bir diğeri neden AMD sistem toplamıyorsunuz demiş. Benzer şekilde GTX 1050, GTX 1050 Ti vb soranlar, 1060'lı sistem isteyenler de var.

Hepsi ve daha fazlası incelendi, toplandı, paylaşıldı. Video olarak özellikle sorduklarınızı sitenin video kısmında görebilir ya da site içi arama ile aratabilirsiniz: Video - Technopat

Çok içerik var, büyük oranda çıkış ya da duyuru tarihinde incelemeyi hemen yayınlıyoruz. Bu yüzden geride kalmış olabilir, eh biraz dolaşmanız gerekiyor orada :) Biz yine mümkün mertebe cevaplayıp bağlantı paylaşıyoruz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı