Neden Samsung?

Daha F/P olması ve Android tarafındaki en başarılı arayüze sahip olması. Benim tercihim kullanımım dolayısıyla Android tarafından yanadır (tabi marka ve arayüz de bu konuda çok büyük etken). Kendim telefonuma bakabildiğim için ekstra kısıtlama taraflı güvenliğe de ihtiyaç duymuyorum. Tercih meselesi.

AltStore kullanabilirsin. Yada Safari üzerinden yüklemesi mümkündür. Ekstradan Jailbreak ile her türlü IPA'yı AFC2 ile yüklemek mümkün.

Altstore'u nedense bilgisayara kurduğumda saçma sapan bir ton şey geliyor sisteme. Benim mi bir hatam var?

Jailbreak yapmak zaten APK veya IPA yüklerken olabilecek güvenlik sorunlarını geçtim daha büyük güvenlik sorunlarına neden olabilir. Her kullanıcı tercih etmez. Zaten şu son IOS 15 güncellemesinden sonra normal bir kullanıcının kolayca yapabileceğini sanmıyorum.

Millet APK APK demiş ben 6 aydır Apple kullanıyorum hiç eksiğini görmedim açıkça söyleyim her türlü işimi görüyor.
Yoksa ikinci android telefonum var aylardır kapalı ihtiyaç duymadığım için.
Açıkçası bende böyle düşünüyorum. Ancak lazım olan oluyor sanırsam. Korsan için özellikle.

Millet APK APK demiş ben 6 aydır Apple kullanıyorum hiç eksiğini görmedim açıkça söyleyim her türlü işimi görüyor.
Yoksa ikinci Android telefonum var aylardır kapalı ihtiyaç duymadığım için.

Hocam benim APK kurduğum oyunların fiyat biraz uçuk yani çocukluğumdan beri Samsung kullandım hep ve açıkçası ücretsiz oyunlar çok sarmıyor PC de eski olunca mobil devam.

Nasıl yakın fiyatta? En basitinden S21-S21 FE 13,999 TL, iPhone 13 ile rakip sayılır, iPhone 13 32.000 TL, S23 25.000 TL, rakibi iPhone 14 Pro 55.000 TL, dalga geçiyorsunuzdur umarım.

S23'ün rakibi 14 Pro değil, birkaç özelliği 14'ten iyi diye 14 Pro rakibi olmuyor.

Geçmiş nesli konuşmanın da manası yok. Azndroid cihazların fiyatları gerek sıfır gerekse 2. el daha çabuk düşüyor.

S23'ün rakibi 14 Pro değil, birkaç özelliği 14'ten iyi diye 14 Pro rakibi olmuyor.

Geçmiş nesli konuşmanın da manası yok. Azndroid cihazların fiyatları gerek sıfır gerekse 2. el daha çabuk düşüyor.
Önceki yorumunda iPhone telefonlar Samsung telefonlar ile yakın fiyatta diyorsun, S23'ün rakibi 14 Pro 55 bin TL'den satılıyor, S23 25.000 TL, iPhone cihazların Samsung tarafındaki rakibi yarı yarıya daha ucuz, telefon piyasasından da mı haberin yok? Şimdi gelmiş android cihazların 2. eli daha düşük satılıyor demişsin, attığın yorum ile nasıl bir bağlantısı var? :) Muhtemelen bir marka fanboyusun, gerçekçilikten uzak yorum yapıyorsun. S23 Ultra'nın iPhone tarafında rakibi bile yok ( 14promax belki ), rakibi olmayan telefonun yakınındaki iPhone 14 Pro Max 60000 TL'den satılıyor, bu gerçekçiliği neye dayanarak yok sayabilirsin? Elbette iPhone Samsung cihazlar ile eş değer satılsaydı iPhone tercih etmek daha mantıklı olurdu. Ama böyle bir durum söz konusu değil, arada uçurum fiyat farkı var.

14 Pro Max aldım. Aldığımda 40 bindi. Şu an 58 bin oldu. Altın gibi değerleniyor. Ama Samsung alsam kutudan çıkardığım anda fiyatı deli gibi düşer. Samsung ve Apple'ı çok severim fakat ekran kalitesi konusunda Samsung fakat donanım ve yazılım olarak Apple derim. Üstelik öğrenciyim ona rağmen bu yorumu yapıyorum.
Altin mi aliyorsun telefon mu aliyorsun? Bir telefonun fiyatinin yukselmesini arti olarak gormek garipmis.

Altin mi aliyorsun telefon mu aliyorsun? Bir telefonun fiyatinin yukselmesini arti olarak gormek garipmis.

Garip mi? İkinci el de ürünü sattığın zaman aldığın paranın fazlasına satabiliyorsun. Cebindeki mal değerlenebiliyor cebine fazla para giriyor bunun nesi garip? Yorumumu eleştirecek bir açık bulamadığın için aşırı boş yapıp rezil etmişsin ve disslike yemişsin milletten belli zaten senin ne olduğunda rezilliğin ile kalmanı istiyorum :D

Yeni konular

Geri
Yukarı