Neden Samsung?

Altin mi aliyorsun telefon mu aliyorsun? Bir telefonun fiyatinin yukselmesini arti olarak gormek garipmis.

Bu arada Türkçe sesli harflere dikkat etmeyi bilmiyorsan Türkçe eğitimi öneririm. Forumda bu tarz yazım yanlışları yasak bence forumu kullanmayı da öğren derim önce millete boş yapmadan önce.

Kaliteli ve fahiş fiyatları yok. Aynı fiyatta olsa hatta daha pahalı olsa bile Apple yerine daha yeni ve daha iyi teknolojileri kullandığı için Samsung cep telefonlarını tercih ederim. Samsung, Galaxy Note 4'de QHD (2K) ekran kullanırken sözde daha iyi olan Apple, iPhone 6'da HD+ ekran kullandı. Ayrıca iPhone 6, en fazla 1080p 60 FPS video kayıt teknolojisini kullanırken Samsung, iPhone 6'dan 1 yıl önce çıkan Galaxy Note 3 cihazında 4K video kayıt teknolojisini kullanıyordu. Sayacak daha çok şey var, anlamak isteyen anlıyor.

Android 13'e gelen kısıtlamaları görmedin sanırım gelmeye de devam edecek iOS gibi yapmaya çalışıyorlar.
Evet hiç hoşuma gitmiyor, Androidin seçilme nedeni özgürlüğüydü ve bunun önünü kapatıyorlar. Data ve obb dosyalarına erişimi kısıtlamak ne ya

iPhone 14 Pro alabilecekken S23 Ultra aldım.
-Ekran kalitesi daha iyi.
-Tasarımını daha çok beğendim.
-Dinamik ada denilen ilüzyon ekranı boş yere işgal etmiyor.
-Kamera, pil ve GPU performansını beğendim.
-Önceki telefonlarım da Android olduğu için güvenli bölgede kalmak istedim.
-Büyük ekran olduğu için oyun oynamak ve video izlemek bayağı keyifli.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı