Neden SSD?

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Geleneksel bir sabit diskten daha hızlı, daha stabil ve daha güvenilir bir SSD'ye yatırım yaparak bilgisayarınızın performansını artırabilirsiniz. SSD'de hiç bir hareketli parça bulunmaz ve böylece mekanik disklerden daha uzun ömürlü olurlar. Buna ek olarak, SSD'ler büyük film dosyaları veya klasörleri inanılmaz hızla hareket etmeye izin vererek çok daha üstün bir veri aktarım hızı sunarlar.

Merhaba, ssd almayi düsünüyorum 120 gb lık, ama şöyle bir sorun var benim işletim sistemi pc ile geldi, windows 8.1 single language, bende orjinal windows 8.1 pro var, yükseltme için pc anahtari kabul etmiyor, bide lenovo u510 onekey recovery var, her seferinde windows 8 e aliyo güncelleştir babam güncelleştir işin içinden çıkamıyorum, şimdi sorun ssd alip windows 8.1 pro yüklesem ve onekey recovery 'i ona göre nasil ayarlayabilirim, partition lar var baya benim bu diskte bu disk hybrid sshd 500 gb seagate, recep bey buna göre bir video hazirlarsanız yada klavuz çok memnun olurum

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı