Neden Technopat'ta bazı markalar önerilmiyor?

282742

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar selamlar. Beni çoğu kişi tanıyordur şimdi oralara girerek zamanınızı çalmak istemiyorum. Direkt konuya girmek istiyorum. Sosyal'de bir sürü marka önerilmiyor. Bunun başında Gamemax, Gamepower, Power Boost, James Donkey gibi markalar var. Neden önerilmediklerini tek tek anlatacağım. Eğer unuttuğum varsa bir yerden sonra konu düzenlenemediğinden sizin yorumunuzu raporlayarak konuya eklenmesini isteyeceğim. Olurda başarabilirsek ne mutlu bize!

Öhm. Konuya girelim. Elimizde bir sürü marka var. Hangisinden başlasak. Aha buldum, 1. Gamepower.
Gamepower neden önerilmiyor?
Gamepower'ın her ürünü kalitesizce üretiliyor. Anlamadıysanız anlatayım. Kullandıkları plastikler kalitesiz. Kasa yapsalar hava almıyor, PSU yapsalar kullandıkları malzemeler kötü olduğundan sürekli patlayarak sisteme zarar veriyor ve sisteminizin çöp olmasına sebep oluyor. Ürünleri ucuz olsa da ucuz etin yahnisi böyle olur. Hiçbir ürününü önermiyoruz. Gamemax içinde konu aynı.

2. Power Boost. Şimdi bu markamız kasa ve PSU odaklı gördüğüm kadarıyla. Bu markanında önerilmemesinin sebebi Gamepower ile aynı sebepten. Kullandıkları malzemeyi sanırım çöpten falan topluyorlar. PSU'ları aşırı kalitesiz. Elektrik gittiğinde bile patlayabiliyorlar. Kasaları ise hiç hava almıyor sisteminizin fazla ısınmasına sebep oluyor. Hiçbir ürününü önermiyoruz.

3. James Donkey. James Donkey'in bir sürü ürünü var. Yok SSD'sinden mousesine kadar. SSD'leri kronik sorunlu. Hızı ve sağlığı çok hızlı düşüyor. Isınma sorunu gibi. Kulaklıkları ise kalitesiz. Hızlıca bozulabiliyorlar. Sağ taraftan ses gelmiyor gibi. Mouselerine bir şey diyemem çünkü sanırım fazla alan yok.

4. Everest ve Rampage Evet. Geldik zurnanın zırt dediği yere. Şimdi bu iki markada aslında aynı. Rampage sadece Everest'in modellerinin üstüne logo basılmış hali. Şimdi Everest tarafında şaşırtıcı bir şey var. Geçen bir konu görmüştüm. PSU önerisi için @passat adlı hocamın Everest PSU önerdiğini gördüm. Everest? Diye sordum fakat bana Tier B bir PSU olduğunu söyledi. Everest tarafında böyle garip şeyler görmek beni şaşırttı. Rampage kulaklık ve mouse'ler gene kalitesizliğinden hızlıca bozuluyor. İstisnalar olsa bile hiçbir ürününü önermiyoruz. Almayın aldırtmayın. Sonra Sosyal'de konular açılıyor yok Rampage kulaklığım bozuldu ne yapabilirim? Mesela almayabilirsiniz.

Bugün ki konumuzun sonuna geldik. Artık bu konuyu okuduktan sonra biraz araştırma yaparsınız ve söylediğim markaların neden kalitesiz olduğunu iyice araştırabilirsiniz. Kendinize iyi bakın! Görüşmek üzere!

Ek olarak Gametech eklenmesi istendi. Adını fazla duymasamda isminde Game geçenlerden kaçacaksınız arkadaşlar :)

Son düzenleme:
Arkadaşlar selamlar. Beni çoğu kişi tanıyordur şimdi oralara girerek zamanınızı çalmak istemiyorum. Direkt konuya girmek istiyorum. Sosyal'de bir sürü marka önerilmiyor. Bunun başında Gamemax, Gamepower, Power Boost, James Donkey gibi markalar var. Neden önerilmediklerini tek tek anlatacağım. Eğer unuttuğum varsa bir yerden sonra konu düzenlenemediğinden sizin yorumunuzu raporlayarak konuya eklenmesini isteyeceğim. Olurda başarabilirsek ne mutlu bize!

Öhm. Konuya girelim. Elimizde bir sürü marka var. Hangisinden başlasak. Aha buldum, 1. Gamepower.
Gamepower neden önerilmiyor?
Gamepower'ın her ürünü kalitesizce üretiliyor. Anlamadıysanız anlatayım. Kullandıkları plastikler kalitesiz. Kasa yapsalar hava almıyor, PSU yapsalar kullandıkları malzemeler kötü olduğundan sürekli patlayarak sisteme zarar veriyor ve sisteminizin çöp olmasına sebep oluyor. Fakat şöyle bir sıkıntımız var ki YouTuber olan Donanım Arşivi tarafından bu marka sponsorluk yaptığı için övülüyor. Ürünleri ucuz olsa da ucuz etin yahnisi böyle olur. Hiçbir ürününü önermiyoruz. Gamemax içinde konu aynı.

2. Power Boost. Şimdi bu markamız kasa ve PSU odaklı gördüğüm kadarıyla. Bu markanında önerilmemesinin sebebi Gamepower ile aynı sebepten. Kullandıkları malzemeyi sanırım çöpten falan topluyorlar. PSU'ları aşırı kalitesiz. Elektrik gittiğinde bile patlayabiliyorlar. Kasaları ise hiç hava almıyor sisteminizin fazla ısınmasına sebep oluyor. Hiçbir ürününü önermiyoruz.
3. James Donkey. James Donkey'in bir sürü ürünü var. Yok SSD'sinden mousesine kadar. SSD'leri kronik sorunlu. Hızı ve sağlığı çok hızlı düşüyor. Isınma sorunu gibi. Kulaklıkları ise kalitesiz. Hızlıca bozulabiliyorlar. Sağ taraftan ses gelmiyor gibi. Mouselerine bir şey diyemem çünkü sanırım fazla alan yok.
4. Everest ve Rampage Evet. Geldik zurnanın zırt dediği yere. Şimdi bu iki markada aslında aynı. Rampage sadece Everest'in modellerinin üstüne logo basılmış hali. Şimdi Everest tarafında şaşırtıcı bir şey var. Geçen bir konu görmüştüm. PSU önerisi için @passat adlı hocamın Everest PSU önerdiğini gördüm. Everest? Diye sordum fakat bana Tier B bir PSU olduğunu söyledi. Everest tarafında böyle garip şeyler görmek beni şaşırttı. Rampage kulaklık ve mouselar gene kalitesizliğinden hızlıca bozuluyor. İstisnalar olsa bile hiçbir ürününü önermiyoruz. Almayın aldırtmayın. Sonra Sosyal'da konular açılıyor yok Rampage kulaklığım bozuldu ne yapabilirim? Mesela almayabilirsiniz.
Bugün ki konumuzun sonuna geldik. Artık bu konuyu okuduktan sonra biraz araştırma yaparsınız ve söylediğim markaların neden kalitesiz olduğunu iyice araştırabilirsiniz. Kendinize iyi bakın! Görüşmek üzere!
Hocam ben 5 yıldır aynı Everest mouse kullanıyorum, bana mısın demiyor kerata. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı